SZTUKA ŻYWIENIA dla kobiet


Wiele razy próbowałaś schudnąć? Diety, liczenie kalorii, wiele nieprawdziwego „dietetycznego” jedzenia? Wciąż niepowodzenia, a Ty czujesz się gorzej? Pora na ostateczną próbę. Pozwól nam być Twoimi przewodnikami. Skuteczność SZTUKI ŻYWIENIA opiera się na prostych zasadach. Takich, które możesz zastosować w swoim życiu od dziś.

„Czułam wsparcie trenera i to, że mogę na nim polegać. 
Wsparcie, dzięki któremu potrafiłam uwierzyć w siebie.
To jest niesamowity komfort.
Poza tym indywidualne podejście jest nieocenione.
Myślę, że takiego nigdzie nie uda się znaleźć.” - Kasia 33 lata


JEDZ ŚWIADOMIE, ĆWICZ MĄDRZE I ŻYJ LEPIEJ

Większość kobiet pragnie być zdrowa i szczupła, nosić rozmiar sprzed lat. Za tymi pragnieniami kryje się także potrzeba większej pewności siebie, brak lęku w działaniu, lepsze relacje ze sobą i odpowiedni stosunek do jedzenia. Wiele kobiet obawia się zmian, tego, że trudno będzie sprostać temu wszystkiemu w natłoku codziennych obowiązków i dbania o najbliższych. Inne panie obawiają się ćwiczeń, nadmiernego przyrostu mięśni i wagi.

Spokojnie! Program SZTUKI ŻYWIENIA jest zaprojektowany w taki sposób, byś osiągnęła to, o czym marzysz: zmianę wewnętrzną, czyli dobre relacje ze sobą i innymi, jak i zmianę zewnętrzną: szczupłe, jędrne i zdrowe ciało. Czym dłużej pracujemy jako trenerzy, tym więcej się uczymy i jesteśmy pewni, że mamy do zaoferowania coś wyjątkowego, ponieważ szczerze akceptujemy Cię taką, jaką jesteś.


Program SZTUKI ŻYWIENIA jest stworzony dla Ciebie, jeśli jesteś gotowa na zmianę i pozwolisz nam być Twoimi przewodnikami tak, byś już nigdy nie musiała być na diecie. Pora zacząć działać.


„Ze SZTUKĄ ŻYWIENIA zyskałam lepszą znajomość własnego ciała i psychiki.
Wiem, co jest dla mnie dobre, co przynosi efekty.
Żadna dieta, tylko nawyki.” - Elżbieta 52 lata
Gotowa na zmianę?
JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU SZTUKI ŻYWIENIA?
·       Skorzystaj z formularza zapisu na listę VIP albo po prostu napisz do nas wiadomość na adres sztukazywienia@gmail.com podając imię, nazwisko, wiek oraz nazwę interesującego Cię programu. Miło nam będzie, jeśli napiszesz kilka słów o sobie.
·        Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i prześlemy więcej informacji dotyczących najlepszego dla Ciebie programu.
·        Wiele odpowiedzi na pytania dotyczące programów znajdziesz tutaj (>>>KLIK<<<)

Imię i nazwisko :

Adres e-mail: (required)

Wiadomość: (required)Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.sztukazywienia.com. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest „SZTUKA ŻYWIENIA. SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA” MARCIN BOŃCZA-TOMASZEWSKI z siedzibą w Warszawie przy ul. Niemirowskiej 1 / 57.


·       wybrane historie osób, które odniosły sukces >>> KLIK <<<
·       program SŻ - pytania i odpowiedzi >>> KLIK <<<
·       powrót do oferty >>> KLIK <<<