SZTUKA ŻYWIENIA dla kobiet


Wiele razy próbowałaś schudnąć? Diety, liczenie kalorii, wiele nieprawdziwego „dietetycznego” jedzenia? Wciąż niepowodzenia, a Ty czujesz się gorzej? Pora na ostateczną próbę. Pozwól nam być Twoimi przewodnikami. Skuteczność SZTUKI ŻYWIENIA opiera się na prostych zasadach. Takich, które możesz zastosować w swoim życiu od dziś.

„Czułam wsparcie trenera i to, że mogę na nim polegać. 
Wsparcie, dzięki któremu potrafiłam uwierzyć w siebie.
To jest niesamowity komfort.
Poza tym indywidualne podejście jest nieocenione.
Myślę, że takiego nigdzie nie uda się znaleźć.” - Kasia 33 lata


JEDZ ŚWIADOMIE, ĆWICZ MĄDRZE I ŻYJ LEPIEJ

Większość kobiet pragnie być zdrowa i szczupła, nosić rozmiar sprzed lat. Za tymi pragnieniami kryje się także potrzeba większej pewności siebie, brak lęku w działaniu, lepsze relacje ze sobą i odpowiedni stosunek do jedzenia. Wiele kobiet obawia się zmian, tego, że trudno będzie sprostać temu wszystkiemu w natłoku codziennych obowiązków i dbania o najbliższych. Inne panie obawiają się ćwiczeń, nadmiernego przyrostu mięśni i wagi.

Spokojnie! Program SZTUKI ŻYWIENIA jest zaprojektowany w taki sposób, byś osiągnęła to, o czym marzysz: zmianę wewnętrzną, czyli dobre relacje ze sobą i innymi, jak i zmianę zewnętrzną: szczupłe, jędrne i zdrowe ciało. Czym dłużej pracujemy jako trenerzy, tym więcej się uczymy i jesteśmy pewni, że mamy do zaoferowania coś wyjątkowego, ponieważ szczerze akceptujemy Cię taką, jaką jesteś.


Program SZTUKI ŻYWIENIA jest stworzony dla Ciebie, jeśli jesteś gotowa na zmianę i pozwolisz nam być Twoimi przewodnikami tak, byś już nigdy nie musiała być na diecie. Pora zacząć działać.


„Ze SZTUKĄ ŻYWIENIA zyskałam lepszą znajomość własnego ciała i psychiki.
Wiem, co jest dla mnie dobre, co przynosi efekty.
Żadna dieta, tylko nawyki.” - Elżbieta 52 lata
Gotowa na zmianę?
JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU SZTUKI ŻYWIENIA?
·       Skorzystaj z formularza zapisu na listę VIP albo po prostu napisz do nas wiadomość na adres sztukazywienia@gmail.com podając imię, nazwisko, wiek oraz nazwę interesującego Cię programu. Miło nam będzie, jeśli napiszesz kilka słów o sobie.
·        Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i prześlemy więcej informacji dotyczących najlepszego dla Ciebie programu.
·        Wiele odpowiedzi na pytania dotyczące programów znajdziesz tutaj (>>>KLIK<<<)


·       wybrane historie osób, które odniosły sukces >>> KLIK <<<
·       program SŻ - pytania i odpowiedzi >>> KLIK <<<
·       powrót do oferty >>> KLIK <<<