oferta


Jeśli czytasz tę stronę, to prawdopodobnie pragniesz lepszego zdrowia, ciała i sprawności dla siebie, a może także dla innych. Zastanawiasz się, od czego zacząć swoją podróż? Niezależnie kim jesteś, gdzie mieszkasz i na co możesz sobie pozwolić, SZTUKA ŻYWIENIA jest po to, by Ci pomóc. Ale żeby osiągnąć wymarzone rezultaty, potrzebujesz działać. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka możliwości.

COACHING SZTUKI ŻYWIENIA
Programy SZTUKI ŻYWIENIA to stałe wsparcie osób, które traktują swoją pracę jako pasję i misję. Dla nas Twój sukces jest osobistym zwycięstwem, który buduje lepszą przyszłość dla Ciebie i innych. Sprawdzona wiedza i ludzie, którym naprawdę zależy - to działa. /więcej/


INDYWIDUALNE KONSULTACJE
Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś gotowy na długoterminową współpracę, dobrym wyborem jest skorzystanie z konsultacji z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jaką drogę ku swoim celom obrać. /więcej/


ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA
W końcu postanowiliśmy to zrobić! Co dokładnie? Prawdę mówiąc… zdradzić tajemnicę. Wydać wszystkie informacje, a konkretnie, zaoferować społeczności SZTUKI ŻYWIENIA książkę, dzięki której można samodzielnie wdrożyć skuteczne strategie, żeby osiągnąć wymarzone zdrowie, ciało i sprawność.

ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA jest nietypowym projektem. Oczywiście, zawarte są tu najnowsze informacje o żywieniu i zmianie sylwetki, ale, co najważniejsze, wszystko przedstawiamy tak, by można było zastosować od zaraz, nie czekając aż ktoś inny zamieni teorię w praktyczne rekomendacje. Dlaczego to robimy? Ponieważ jesteśmy pewni, że niezależnie, kim jesteś, możesz osiągnąć swój cele tu i teraz. Potrzebujesz tylko właściwych informacji, które dostosujesz do swoich indywidualnych celów i stylu życia i wprowadzisz już dziś.

Aktualnie trwają prace nad przewodnikiem ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA. Może nam to zabrać jeszcze trochę czasu, dlatego prosimy o cierpliwość. W międzyczasie zapraszamy do lektury artykułów. Więcej informacji o ESENCJI wkrótce.


WIEDZA
Żeby osiągnąć swoje cele, potrzebujesz dwóch elementów: wiedzy i działania. Na stronie SZTUKI ŻYWIENIA znajdziesz najnowsze i najważniejsze informacje dotyczące odżywiania, zdrowia, aktywności, zmiany stylu życia (spis w zakładce WIEDZA). A wszystko to przedstawiamy w formie konkretnych, praktycznych rozwiązań składających się na SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA™. Zastanawiasz się, czy można schudnąć czerpiąc wiedzę z internetu? Polecamy lekturę ---> (link)


Witajcie. muszę Wam podziękować. Wpadłam przypadkiem na SŻ i okazała się swojego rodzaju katharsis dla mojej głowy zaprzątanej kwestiami diety i treningówPo przeczytaniu Waszych artykułów zdałam sobie sprawę, że muszę uspokoić swój organizm i odnaleźć w tym wszystkim harmonię. Przede wszystkim, pożegnać tabelki i cyferki, żyć i jeść więcej w zgodzie z potrzebami organizmu, a aktywność fizyczna wpleciona w codzienność przyniesie także oczekiwane rezultaty. Bardzo Wam dziękuję za Waszą wiedzę i kompetentne rady - przemawiają do mnie w 100% - Aleksandra


Co pewien czas publikujemy nowy artykuł przypisany do wybranych kategorii. Aby być na bieżąco, zapraszamy do zapisania się na newsletter


Zostań obserwatorem SŻ (odpowiednią wtyczkę znajdziesz na dole strony). Zapraszamy też na Pinterest oraz profil SŻ na Facebook’u. Gwarantujemy, że jeśli krok po kroku zaczniesz wdrażać rekomendacje SZTUKI ŻYWIENIA, wkrótce zobaczysz rezultaty. Wtedy koniecznie do nas napisz!

Możesz również przesyłać pytanie na info[małpa]sztukazywienia[kropka]com  – w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć bezpośrednio lub poprzez artykuł na stronie.

Marcin Bończa-Tomaszewski prowadzi warsztaty "Esencja Sztuki Żywienia" w przestrzeni CRUX, Hoża 51

KURSY / WARSZTATY
Współpracując z tak różnymi osobami widzimy, że każdy uczy się i osiąga cele w odmienny sposób. Na szczyt można dotrzeć różnymi szlakami - tak samo jest z celami związanymi ze zdrowiem, sylwetką czy sprawnością. Chcemy pomóc w osiąganiu celów każdemu, niezależnie od wybranej formy współpracy.

Spotkania ze SZTUKĄ ŻYWIENIA & TRENINGU to skuteczna dawka wiedzy. Więcej informacji o ofercie kursów, wykładów i warsztatów tutaj. 

Informacje na temat nowych terminów będziemy publikować na naszej stronie i Facebook’u. A jeśli chcesz byśmy zorganizowali warsztaty u Ciebie, skontaktuj się. Więcej na temat oferty biznesowej tutaj.


Więcej możliwości: