oferta


Jeśli czytasz tę stronę, to prawdopodobnie pragniesz lepszego zdrowia, ciała i sprawności dla siebie, a może także dla innych. Zastanawiasz się, od czego zacząć swoją podróż? Niezależnie kim jesteś, gdzie mieszkasz i na co możesz sobie pozwolić, SZTUKA ŻYWIENIA jest po to, by Ci pomóc. Ale żeby osiągnąć wymarzone rezultaty, potrzebujesz działać. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka możliwości.

COACHING SZTUKI ŻYWIENIA
Programy SZTUKI ŻYWIENIA to stałe wsparcie osób, które traktują swoją pracę jako pasję i misję. Dla nas Twój sukces jest osobistym zwycięstwem, który buduje lepszą przyszłość dla Ciebie i innych. Sprawdzona wiedza i ludzie, którym naprawdę zależy - to działa. /więcej/


POJEDYNCZE KONSULTACJE
Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś gotowy na długoterminową współpracę, dobrym wyborem jest skorzystanie z konsultacji z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jaką obrać drogę ku swoim celom. /więcej/


ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA
W końcu postanowiliśmy to zrobić! Co dokładnie? Prawdę mówiąc… zdradzić tajemnicę. Wydać wszystkie informacje, a konkretnie, zaoferować społeczności SZTUKI ŻYWIENIA książkę, dzięki której można samodzielnie wdrożyć skuteczne strategie, żeby osiągnąć wymarzone zdrowie, ciało i sprawność.

ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA jest nietypowym projektem. Oczywiście, zawarte są tu najnowsze informacje o żywieniu i zmianie sylwetki, ale, co najważniejsze, wszystko przedstawiamy tak, by można było zastosować od zaraz, nie czekając aż ktoś inny zamieni teorię w praktyczne rekomendacje. Dlaczego to robimy? Ponieważ jesteśmy pewni, że niezależnie, kim jesteś, możesz osiągnąć swój cele tu i teraz. Potrzebujesz tylko właściwych informacji, które dostosujesz do swoich indywidualnych celów i stylu życia i wprowadzisz już dziś.

Aktualnie trwają prace nad detalami przewodnika ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA. Może nam to zabrać jeszcze trochę czasu, dlatego prosimy o cierpliwość. W międzyczasie zapraszamy do lektury artykułów. Więcej informacji o ESENCJI wkrótce.


WIEDZA
Żeby osiągnąć swoje cele, potrzebujesz dwóch elementów: wiedzy i działania. Na stronie SZTUKI ŻYWIENIA znajdziesz najnowsze i najważniejsze informacje dotyczące odżywiania, zdrowia, aktywności, zmiany stylu życia (spis w zakładce WIEDZA). A wszystko to przedstawiamy w formie konkretnych, praktycznych rozwiązań składających się na SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA™. Zastanawiasz się, czy można schudnąć czerpiąc wiedzę z internetu? Polecamy lekturę ---> (link)

Co kilka dni publikujemy nowy artykuł przypisany do wybranych kategorii. Aby być na bieżąco, dołącz do społeczności SZTUKI ŻYWIENIA. Zostań obserwatorem SŻ (odpowiednią wtyczkę znajdziesz na dole strony). Zapraszamy też na Pinterest oraz profil SŻ na Facebook’u. Gwarantujemy, że jeśli krok po kroku zaczniesz wdrażać rekomendacje SZTUKI ŻYWIENIA, wkrótce zobaczysz rezultaty. Wtedy koniecznie do nas napisz!

Możesz również przesyłać pytanie na info[małpa]sztukazywienia[kropka]com  – w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć bezpośrednio lub poprzez artykuł na stronie.


KURSY / WARSZTATY
Współpracując z tak różnymi osobami widzimy, że każdy uczy się i osiąga cele w odmienny sposób. Na szczyt można dotrzeć różnymi szlakami - tak samo jest z celami związanymi ze zdrowiem, sylwetką czy sprawnością. Chcemy pomóc w osiąganiu celów każdemu, niezależnie od wybranej formy współpracy.

Spotkania ze SZTUKĄ ŻYWIENIA & TRENINGU to skuteczna dawka wiedzy, która pozwoli zbudować wymarzone zdrowie, sylwetkę i sprawność na najwyższym poziomie. Poznasz sprawdzone narzędzia do osiągania indywidualnych celów i otrzymasz instrukcję, jak zdobytą wiedzę zastosować w codzienności. Przyjdź na kurs lub warsztaty i osiągnij swoje cele.

Informacje na temat nowych terminów będziemy publikować na naszej stronie i Facebook’u. A jeśli chcesz byśmy zorganizowali warsztaty u Ciebie, skontaktuj się. Więcej na temat oferty biznesowej tutaj.


Więcej możliwości:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...