konsultacje

Większość osób potrzebuje nie tylko wiedzy, ale stałego kontaktu z trenerem, systematycznego wprowadzania zmian, monitoringu, nauki i progresu. Dlatego trzonem działalności SZTUKI ŻYWIENIA jest indywidualny coaching. W trakcie indywidualnej współpracy pomagamy osiągnąć wymarzone cele związane z poprawą zdrowia, sprawności i sylwetki. Historie osób, które odniosły sukces poznasz tutaj.

Dla osób, które nie mogą podjąć długoterminowej współpracy lub potrafią działać samodzielnie i skutecznie zarazem, proponujemy konsultacje z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA.

Jeśli chcesz się skonsultować z ekspertem SŻ, napisz wiadomość podając w temacie maila nazwę interesującej Cię konsultacji.

OPCJA 1: zaawansowana indywidualna konsultacja
ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA dedykowana jest osobom, które:
·         potrzebują całościowego „skanu”
·         chcą dowiedzieć się, jakie najważniejsze kroki warto poczynić, aby poprawić stan zdrowia, sylwetkę i poziom sprawności.

Załoga SZTUKI ŻYWIENIA przeanalizuje twój profil, dokona szczegółowej analizy w oparciu o najnowszą wiedzę naukową tak, aby określić biochemiczną indywidualność, osobowość, styl życia i aktualny stan zdrowia. Celem jest zaprojektowanie planu, który pozwoli ci osiągnąć cel.

ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA obejmuje:
·         1-2 konsultacje online z Marcinem Bończa-Tomaszewskim lub Martą Piekut
·         dzięki zabraniu danych – utworzenie twojego stałego profilu, z uwzględnieniem danych dotyczących m.in. fizjologii, metabolizmu, układu hormonalnego, historii zdrowia, osobowości, stylu życia
·         analizę wyników badań krwi
·         wskazówki dotyczące suplementacji
·         spersonalizowany plan działania zawierający najważniejsze kroki do zrealizowania, z uwzględnieniem stylu życia, indywidualnych potrzeb żywieniowych, suplementacyjnych; wskażemy również na ewentualną potrzebę dodatkowych testów i badańChcesz skorzystać z tej formy konsultacji?
Więcej informacji tutaj >>> KLIK <<<


OPCJA 2: konsultacja telefoniczna / Skype
Konsultacja telefoniczna / Skype dedykowana jest osobom, które:
 • chcą zmienić zdrowie, sylwetkę i sprawność,
 • interesują się odżywianiem, ale nie wiedzą, od czego zacząć zmiany,
 • dużo czytają na temat zdrowego żywienia, treningu, a jednocześnie mają dużo wątpliwości,
 • chcą skonsultować się ze specjalistą i zyskać pewność, że wybrały dobrą drogę do swojego celu,
 • potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień z dziedziny żywienia, treningu, suplementacji, psychologii zmiany i in.

KOLEJNE KROKI
 • Wysyłasz zgłoszenie drogą mailową. W temacie wiadomości wpisujesz „KONSULTACJA TELEFONICZNA / SKYPE”, podajesz swoje imię, nazwisko oraz wiek.
 • W odpowiedzi dostajesz szablon do wpisania pytań, na które poszukujesz odpowiedzi. Wypełniony przesyłasz z powrotem.
 • Prosimy o dokonanie wpłaty na podany w mailu numer konta oraz przesłanie na email elektronicznego potwierdzenia przelewu.
 • Ustalamy drogę komunikacji (telefon czy Skype), dogodny termin oraz godzinę rozmowy. Konsultacja możliwa jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.
 • Przystępujemy do konsultacji. Na początku omawiamy przesłane wcześniej pytania. Jeśli wystarczy czasu, poruszamy inne interesujące Cię kwestie.
 • Przekazane informacje wcielasz w życie i… działasz!

KOSZT JEDNORAZOWEJ KONSULTACJI TELEFONICZNEJ / SKYPE :
30 min. konsultacja >>> 200 zł
do 60 min. konsultacja >>> 250 zł
OPCJA 3: bio-kompozycja ciała
Konsultacja wraz z pomiarami kompozycji ciała dedykowana jest osobom, które:
 • potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień z dziedziny żywienia, treningu, suplementacji, psychologii zmiany i in.
 • chcą osobiście spotkać ze specjalistą, żeby omówić nurtujące je kwestie,
 • pragną dowiedzieć się więcej na temat swojej kompozycji ciała, % tkanki tłuszczowej, ilości masy mięśniowej.

KOLEJNE KROKI
 • Wysyłasz zgłoszenie drogą mailową. W temacie wiadomości wpisujesz „KONSULTACJA Z POMIARAMI KOMPOZYCJI CIAŁA”, podajesz swoje imię, nazwisko oraz wiek.
 • W odpowiedzi dostajesz szablon do wpisania pytań, na które poszukujesz odpowiedzi. Wypełniony przesyłasz z powrotem.
 • Ustalamy dogodny termin oraz godzinę spotkania. Konsultacja możliwa w centrum Warszawy (np. na ul. Hożej 51) od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 18:00.
 • Przystępujemy do konsultacji. Na początku dokonujemy pomiarów kompozycji ciała. Pomiarów dokonujemy najbardziej precyzyjnym fałdomierzem Harpenden wykorzystując grubość fałdów skórnych w 9-11 różnych punktach ciała. W ten sposób określamy ilość tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej oraz newralgiczne punkty, w których Twój organizm kumuluje najwięcej tłuszczu. Ten rodzaj pomiarów to najbardziej zaawansowana opcja - stanowi jeden z elementów określających nasz biotyp.
 • Następnie omawiamy przesłane wcześniej pytania. Jeśli wystarczy czasu, poruszamy inne interesujące Cię kwestie.
 • W ciągu 5-14 dni roboczych dostajesz na email wynik pomiarów wraz z analizą.
 • Przekazane informacje wcielasz w życie i… działasz!

KOSZT JEDNORAZOWEJ KONSULTACJI WRAZ Z POMIARAMI KOMPOZYCJI CIAŁA:
45-60 min. konsultacja wraz z pomiarami kompozycji ciała >>> 495 złOPCJA 4: konsultacja osobista
Konsultacja osobista dedykowana jest osobom, które:
 • potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień z dziedziny żywienia, treningu, suplementacji, psychologii zmiany i in.
 • chcą osobiście spotkać ze specjalistą, żeby omówić nurtujące je kwestie,

KOLEJNE KROKI
 • Wysyłasz zgłoszenie drogą mailową. W temacie wiadomości wpisujesz „KONSULTACJA”, podajesz swoje imię, nazwisko oraz wiek.
 • W odpowiedzi dostajesz szablon do wpisania pytań, na które poszukujesz odpowiedzi. Wypełniony przesyłasz z powrotem.
 • Ustalamy dogodny termin oraz godzinę spotkania. Zazwyczaj konsultacja możliwa jest w Warszawie, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 18:00.
 • Przystępujemy do konsultacji. Omawiamy przesłane wcześniej pytania. Jeśli wystarczy czasu, poruszamy inne interesujące Cię kwestie.
 • Przekazane informacje wcielasz w życie i… działasz!

KOSZT JEDNORAZOWEJ KONSULTACJI OSOBISTEJ:
45-60 min. konsultacja >>> 495 zł
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Indywidualna konsultacja z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA nie może zastąpić porady lekarskiej. 
Wprowadzając rekomendacje żywieniowe, suplementacyjne i treningowe 
w pełni bierzesz odpowiedzialność za każdą decyzję.  
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------„Konsultacja ze SZTUKĄ ŻYWIENIA też była odkryciem, ze względu na indywidualne i świetne „coachingowe” podejście. Udzielenie odpowiedzi na pytania, których sobie nigdy chyba nie zadawałam oraz zdefiniowanie celów dały mi dużo pozytywnej energii i chęci do kontynuowania dobrych nawyków i wprowadzania nowych zmian. I za to wszystko chciałabym bardzo serdecznie podziękować.” /więcej/
                                                                                                          Daria

„Udało się połączyć możliwość konsultacji ze wspólnymi treningami. Testy funkcjonalne jasno wykazały moje ograniczenia, więc po ich omówieniu uzgodniliśmy plan, który uwzględniał trudności. Następnie skupiliśmy się na dokładnej technice ćwiczeń (okazało się między innymi, że deska nie jest taka prosta jak się wydaje!). Było to dla mnie niezmiernie ważne, gdyż większość treningów będę wykonywał sam. Po treningu rozwialiśmy wszystkie wątpliwości co do ćwiczeń, samego planu i detali, na które powinienem zwracać uwagę. Z pewnością nie było to moje ostatnie spotkanie z Marcinem i SZTUKĄ ŻYWIENIA. Wiem, że dzięki wiedzy, doświadczeniu i podejściu, jakie prezentuje, wspomoże mnie w osiągnięciu celów.” /więcej/

                                                                                                          Karol

„Mogę się pochwalić tym, że osiągnęłam swój cel - 19% tkanki tłuszczowej i 54 kg na wadze (stałe! waha się tylko od 53,5 do 54,2 kg), obwody też jeszcze po cm pospadały. Jestem bardzo dumna nie tylko z osiągniętych efektów, ale również z tego, że moje smaki i automatyczne reakcje dotyczące jedzenia są na tyle utrwalone, że zdarza mi się zapominać o realizacji swoich 10% lub, gdy pamiętam, po prostu nie mam na nie ochoty. Wiele potraw lub produktów, które wcześniej lubiłam już mi nie smakuje. Najprostszym przykładem jest biały chleb - w tej chwili jest dla mnie bez smaku. Niewątpliwie to, że mi się udało jest zasługą tego, że dostałam te kilka ważnych wskazówek w momencie, kiedy nie wiedziałam jaką przyjąć długofalową strategię. Jeszcze raz naprawdę dziękuję!”
Edyta

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...