SZTUKA ŻYWIENIA dla kobiet


Wiele razy próbowałaś schudnąć? Diety, liczenie kalorii, wiele nieprawdziwego „dietetycznego” jedzenia? Wciąż niepowodzenia, a Ty czujesz się gorzej? Pora na ostateczną próbę. Pozwól nam być Twoimi przewodnikami. Skuteczność SZTUKI ŻYWIENIA opiera się na prostych zasadach. Takich, które możesz zastosować w swoim życiu od dziś.

„Czułam wsparcie trenera i to, że mogę na nim polegać. 
Wsparcie, dzięki któremu potrafiłam uwierzyć w siebie.
To jest niesamowity komfort.
Poza tym indywidualne podejście jest nieocenione.
Myślę, że takiego nigdzie nie uda się znaleźć.” - Kasia 33 lata


JEDZ ŚWIADOMIE, ĆWICZ MĄDRZE I ŻYJ LEPIEJ

Większość kobiet pragnie być zdrowa i szczupła, nosić rozmiar sprzed lat. Za tymi pragnieniami kryje się także potrzeba większej pewności siebie, brak lęku w działaniu, lepsze relacje ze sobą i odpowiedni stosunek do jedzenia. Wiele kobiet obawia się zmian, tego, że trudno będzie sprostać temu wszystkiemu w natłoku codziennych obowiązków i dbania o najbliższych. Inne panie obawiają się ćwiczeń, nadmiernego przyrostu mięśni i wagi.

Spokojnie! Coaching SZTUKI ŻYWIENIA jest zaprojektowany w taki sposób, byś osiągnęła to, o czym marzysz: zmianę wewnętrzną, czyli dobre relacje ze sobą i innymi, jak i zmianę zewnętrzną: szczupłe, jędrne i zdrowe ciało. Czym dłużej pracujemy jako trenerzy, tym więcej się uczymy i jesteśmy pewni, że mamy do zaoferowania coś wyjątkowego, ponieważ szczerze akceptujemy Cię taką, jaką jesteś. 

Program coachingu  SZTUKI ŻYWIENIA jest stworzony dla Ciebie, jeśli jesteś gotowa na zmianę i pozwolisz nam być Twoimi przewodnikami tak, byś już nigdy nie musiała być na diecie. Pora zacząć działać.

„Ze SZTUKĄ ŻYWIENIA zyskałam lepszą znajomość własnego ciała i psychiki.
Wiem, co jest dla mnie dobre, co przynosi efekty.
Żadna dieta, tylko nawyki.” - Elżbieta 52 lataGotowa na zmianę?


Imię i nazwisko :

Adres e-mail: (required)

Wiadomość: (required)Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.sztukazywienia.com. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest „SZTUKA ŻYWIENIA. SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA” MARCIN BOŃCZA-TOMASZEWSKI z siedzibą w Warszawie przy ul. Niemirowskiej 1 / 57.

SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA

Dieta jako sztywny plan wprowadza całe rzesze kobiet i mężczyzn w cykl drobnych sukcesów i dużych porażek. A czym dieta jest naprawdę? Z greki to sposób życia. Dlatego sposób żywienia powinien wpisywać się w naszą tożsamość, być częścią codzienności. To właśnie sztuka zastosowania skutecznych informacji w codziennym życiu pozwala osiągnąć cele.

SZTUKA ŻYWIENIA powstała, aby pomagać w osiągnięciu wymarzonego zdrowia, ciała i sprawności. Pozwól, aby trenerzy SZTUKI ŻYWIENIA byli przewodnikami w trakcie podróży do tego celu.

NAUKA I DOŚWIADCZENIE

Załogę SZTUKI ŻYWIENIA tworzą dietetycy, lekarze, eksperci od aktywności, specjaliści w dziedzinie żywienia i suplementacji. Dzięki niezłomnej pasji nieustanie analizujemy najnowsze doniesienia z zakresu ludzkiego funkcjonowania i szybko odróżniamy chwilową modę od tego, co naprawdę działa.  Na podstawie wniosków z badań naukowych i dotychczasowych doświadczeń tworzymy praktyczne strategie gotowe do zastosowania na co dzień.

WSPARCIE NAJLEPSZYCH TRENERÓW

Programy SZTUKI ŻYWIENIA to stałe wsparcie osób, które traktują swoją pracę jako pasję i misję (załogę SŻ poznasz tutaj >>> KLIK <<<). Twój coach przedstawi Ci możliwe kroki i pomoże przebrnąć przez trudności. Dla nas Twój sukces jest osobistym zwycięstwem, który buduje lepszą przyszłość dla Ciebie i innych. Sprawdzona wiedza i ludzie, którym naprawdę zależy - to działa.

Czym więcej pracujemy jako trenerzy i pomagamy ludziom, tym więcej się uczymy, a kolejne osoby mają coraz lepsze rezultaty. Uważnie słuchamy, zadajemy pytania i przedstawiamy możliwości. Wszystko po to byśmy wspólnie stworzyli plan, który doprowadzi do celu nie wywracając życia do góry nogami. Jeśli takiego trenera potrzebujesz, już teraz zrób pierwszy krok.


Niech TRENERSKI PROGRAM NAUKI SKUTECZNYCH NAWYKÓW stanie się Twoim ostatecznym krokiem ku lepszej sylwetce i zdrowemu życiu. A jeśli potrzebujesz dodatkowych argumentów, to wiedz, że dajemy Ci również:

100% GWARANCJA. Współpracuj z nami sumiennie przez 12 miesięcy - gwarantujemy, że będziesz w życiowej formie. W przeciwnym przypadku zwrócimy koszty programu.

NAGRODA. Każdego roku spośród zwycięzców wybieramy osoby, które otrzymają w prezencie nasze usługi o wymienionej wartości. Tak, zgadza się! To oznacza, że również mogą dalej współpracować ze SŻ nie ponosząc żadnych opłat.


ŻYWIENIOWY COACHING SZTUKI ŻYWIENIA

Program SZTUKI ŻYWIENIA to 12 miesięczny coaching online, usystematyzowany program żywieniowy, który testowaliśmy przez ostatnie 7 lat. Pracując z trenerską elitą otrzymasz:
  • Skuteczne strategie i zadania, które wspólnie wkomponujemy w Twój styl życia.
  • Regularny kontakt z trenerem, indywidualne modyfikacje zaleceń i stałe wsparcie.
  • Pomoc ekspertów przy doborze aktywności i ćwiczeń adekwatnych do Twoich celów, umiejętności i możliwości czasowych.
  • Pozytywną mobilizację w postaci nagrody i gwarancji rezultatów.


Zapisy do programu otwieramy 1-2 razy do roku. Aby zachować najwyższy poziom, możemy przyjąć jedynie część chętnych. Dlatego stworzyliśmy listę VIP będącą nagrodą dla wszystkich zmotywowanych i gotowych się zaangażować. Zdobądź miejsce w programie SZTUKI ŻYWIENIA  i działaj. 

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU SŻ?
  • Napisz do nas wiadomość (>>> klik <<<) podając imię, nazwisko, nazwę interesującego Cię programu i pisząc kilka słów o sobie.
  • Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i prześlemy więcej informacji dotyczących najlepszego dla Ciebie programu.
  • Wiele odpowiedzi na pytania dotyczące programów SŻ znajdziesz tutaj (>>>KLIK<<<)Imię i nazwisko :

Adres e-mail: (required)

Wiadomość: (required)Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.sztukazywienia.com. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest „SZTUKA ŻYWIENIA. SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA” MARCIN BOŃCZA-TOMASZEWSKI z siedzibą w Warszawie przy ul. Niemirowskiej 1 / 57.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...