o SZTUCE ŻYWIENIANASZA MISJA
Sztuka Żywienia powstała, aby pomóc zrealizować Twój potencjał poprzez odżywianie, ruch, skuteczny wypoczynek i styl życia. 

Dlaczego gwarantujemy rezultaty? Ponieważ nasza działalność opiera się na integrowaniu tego, co najlepsze ze świata psychologii, medycyny funkcjonalnej, dietetyki i sportu.

Zapraszamy do Sztuki Żywienia i Treningu po skuteczną dawkę informacji pozwalających Ci zbudować wymarzone zdrowie, sylwetkę i sprawność:
·         pozbyć się dolegliwości i cieszyć się lepszym samopoczuciem,
·         zgubić zbędne kilogramy i czuć się komfortowo w swoim ciele,
·         poprawić wyniki sportowe, bez kontuzji,
·         wyjść z koła błędnych diet,
·         zrobić pierwszy krok ku celom,
·         działać bezpiecznie i skutecznie,
·         po prostu żyć pełnią życia.


JAK DZIAŁAMY?
Na podstawie wniosków z badań naukowych i dotychczasowych doświadczeń tworzymy praktyczne strategie gotowe do zastosowania na co dzień: System Skutecznego Stylu Życia. Swoje wsparcie oferujemy poprzez:
·        wiedzę i praktyczne rozwiązania na stronie internetowej (Zastanawiasz się, czy można schudnąć czerpiąc wiedzę z internetu - polecamy lekturę >>> KLIK <<<)
·        programy Sztuki Żywienia,
·        wykłady, warsztaty, kursy i konsultacje,
·        artykuły, książki i inne publikacje,
·        badania i pomoc w ich interpretacji.


KIM JESTEŚMY?
Sztuka Żywienia została stworzona przez Marcina Bończa-Tomaszewskiego w 2010 roku. W tym czasie współpracowali z nami specjaliści różnych dziedzin: dietetycy, trenerzy, lekarze. Dzięki niezłomnej pasji nieustannie analizujemy i weryfikujemy najnowsze doniesienia z zakresu ludzkiego funkcjonowania. Zgłębiamy wiedzę na temat odżywiania, treningu, suplementacji, medycyny (genetyki, immunologii) oraz ludzkiego zachowania, motywacji, zmiany nawyków.


PROGRAMY SZTUKI ŻYWIENIA
Fundamentem Programów Sztuki Żywienia są wiedza i wieloletnie doświadczenie, zdobyte w trakcie pracy z różnymi osobami. Zbieramy dane, uważnie słuchamy, zadajemy pytania i przedstawiamy możliwości, budując trwałe relacje z podopiecznymi. Wszystko po to, by, zgodnie z Twoimi celami, stylem życia i biologiczną indywidualnością, stworzyć skuteczny plan żywienia i aktywności. Podczas długoterminowej współpracy trenerskiej towarzyszymy w procesie zmian, pomagając przejść przez trudności na drodze do sukcesu. Poznaj historie osób, które odniosły sukces. Sprawdzona wiedza i ludzie, którym naprawdę zależy – to działa.

Sztuka Żywienia to wsparcie dla osób, które:
·        pragną zgubić zbędne kilogramy, poprawić zdrowie,
·        chcą zoptymalizować kompozycję ciała, mieć szczupłą, zgrabną sylwetkę,
·        mają na celu wkroczyć na wyższy poziom sportowej formy, wykorzystując swój genetyczny potencjał (współpracujemy ze sportowcami zawodowymi i amatorami),
·        borykają się ze specyficznymi problemami zdrowotnymi (cukrzyca, choroby autoimmunologiczne, Hashimoto, nadwrażliwość, nietolerancja pokarmowa itd.),
·        poprzez coaching rodziny – pragną poprawić nawyki swoje i dziecka.


SPOŁECZNOŚĆ SZTUKI ŻYWIENIA
Wsparcie społeczności to niezastąpiony element sukcesu! Na stronie http://www.sztukazywienia.com możesz uzyskać dostęp 24/7 do informacji oraz możliwość kontaktu z ekspertami. Dzięki temu dołączysz do grona osób, które również szanują swoje zdrowie i ciało, dbają o sprawność i mają podobne cele. Sztuka Żywienia daje możliwość uczestniczenia w dyskusji, stałego poszerzania wiedzy, korzystania z licznych porad, strategii i przepisów kulinarnych. Zapraszamy również do Newslettera


·       Dowiedz się, kto za tym stoi? >>> KLIK <<<
·       Przeczytaj historie osób, które odniosły sukces >>> KLIK <<<
·       Poznaj ofertę >>> KLIK <<<
·       Przejrzyj publikacje >>> KLIK <<<EDUKACJA DLA PROFESJONALISTÓW
Poprzez certyfikowany kurs trenerski online, kursy stacjonarne, warsztaty i wykłady pomagamy profesjonalistom: dietetykom, lekarzom i innym pasjonatom zdrowia dołączyć do trenerskiej elity. Nasz program edukacji dla profesjonalistów to połączenie rzetelnych informacji ze świata nauki oraz praktycznych wskazówek (i doświadczeń) na temat pracy z ludźmi. Podczas szkolenia załoga Sztuki Żywienia dzieli się wiedzą z zakresu odżywiania, zdrowia, zmiany zachowania i codziennej pracy trenera. To możliwość pomocy ludziom, rozwoju zawodowego i budowania kariery pełnej sukcesów.


REKOMENDACJA SZTUKI ŻYWIENIA
Pracując z ludźmi, jesteśmy zobowiązani dostarczyć najwyższej jakości informacje. Dlatego, oprócz indywidualnego wsparcia w procesie zmian, wskazujemy najlepsze opcje, m.in. żywność, suplementację, narzędzia diagnostyczne, które mogą pomóc w drodze do celu. Wiele z produktów poddajemy testom, a ich wyniki – analizie. Na tej podstawie przyznajemy rekomendację Sztuki Żywienia, wyróżnienie dla produktów pomocnych na drodze do poprawy zdrowia, szczupłej sylwetki i sprawności na najwyższym poziomie.

TUTAJ TEŻ JESTEŚMY: