program SZTUKI ŻYWIENIA


ELITARNY COACHING, STAŁE WSPARCIE,
SKUTECZNE INSTRUKCJE

Tysiące osób jest zgodnych: SZTUKA ŻYWIENIA to zupełnie nowa jakość. Diety i ćwiczenia przemijają, a ludzie pragną tego, co daje prawdziwe i trwałe rezultaty, więc zwracają się do nas. Z pomocą najlepszych ekspertów, trenerów SZTUKI ŻYWIENIA, zmienisz swoją sylwetkę i poprawisz jakość życia.


Fundamentem jest wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie pracy z różnymi osobami, od zupełnie początkujących po najwyższej klasy sportowców. Na tej podstawie stworzyliśmy właściwą formułę osiągania rezultatów: SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA.


SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA
Dieta jako sztywny plan wprowadza całe rzesze kobiet i mężczyzn w cykl drobnych sukcesów i dużych porażek. A czym dieta jest naprawdę? Z greki to sposób życia. Dlatego sposób żywienia powinien wpisywać się w naszą tożsamość, być częścią codzienności. To właśnie sztuka zastosowania skutecznych informacji w codziennym życiu pozwala osiągnąć cele.

SZTUKA ŻYWIENIA powstała, aby pomagać w osiągnięciu wymarzonego zdrowia, ciała i sprawności. Pozwól, aby trenerzy SZTUKI ŻYWIENIA byli przewodnikami w trakcie podróży do tego celu.NAUKA I DOŚWIADCZENIE
Załogę SZTUKI ŻYWIENIA tworzą dietetycy, lekarze, eksperci od aktywności, specjaliści w dziedzinie żywienia i suplementacji. Dzięki niezłomnej pasji nieustanie analizujemy najnowsze doniesienia z zakresu ludzkiego funkcjonowania i szybko odróżniamy chwilową modę od tego, co naprawdę działa.  Na podstawie wniosków z badań naukowych i dotychczasowych doświadczeń tworzymy praktyczne strategie gotowe do zastosowania na co dzień.


WSPARCIE NAJLEPSZYCH TRENERÓW
Programy SZTUKI ŻYWIENIA to stałe wsparcie osób, które traktują swoją pracę jako pasję i misję (załogę SŻ poznasz tutaj >>> KLIK <<<). Twój coach przedstawi Ci możliwe kroki i pomoże przebrnąć przez trudności. Dla nas Twój sukces jest osobistym zwycięstwem, który buduje lepszą przyszłość dla Ciebie i innych. Sprawdzona wiedza i ludzie, którym naprawdę zależy - to działa.


Czym więcej pracujemy i pomagamy ludziom, tym więcej się uczymy, a kolejne osoby mają coraz lepsze rezultaty. Uważnie słuchamy, zadajemy pytania i przedstawiamy możliwości. Wszystko po to byśmy wspólnie stworzyli plan, który doprowadzi do celu nie wywracając życia do góry nogami. Jeśli takiego trenera potrzebujesz, już teraz zrób pierwszy krok.


Niech TRENERSKI PROGRAM NAUKI SKUTECZNYCH NAWYKÓW stanie się Twoim ostatecznym krokiem ku lepszej sylwetce i zdrowemu życiu. 

ŻYWIENIOWY COACHING
Program SZTUKI ŻYWIENIA to 12 miesięczny coaching online, usystematyzowany program, który testowaliśmy przez ostatnie 7 lat. Pracując z trenerską elitą otrzymasz:
·        skuteczne strategie i zadania, które wspólnie wkomponujemy w Twój styl życia,
·        regularny kontakt z trenerem, indywidualne modyfikacje zaleceń i stałe wsparcie,
·        pomoc ekspertów przy doborze aktywności i ćwiczeń adekwatnych do Twoich celów, umiejętności i możliwości czasowych,
·        pozytywną mobilizację w postaci nagrody i gwarancji rezultatów.


Zapisy do programu otwieramy 1-2 razy do roku. Aby zachować najwyższy poziom, możemy przyjąć jedynie część chętnych. Dlatego stworzyliśmy listę VIP będącą nagrodą dla wszystkich zmotywowanych i gotowych się zaangażować. Zapisz się na listę VIP i działaj.JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU SZTUKI ŻYWIENIA?
·        Skorzystaj z formularza zapisu na listę VIP albo po prostu napisz do nas wiadomość na adres sztukazywienia@gmail.com podając imię, nazwisko, wiek oraz nazwę interesującego Cię programu. Miło nam będzie, jeśli napiszesz kilka słów o sobie.
·        Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i prześlemy więcej informacji dotyczących najlepszego dla Ciebie programu.
·        Wiele odpowiedzi na pytania dotyczące programów znajdziesz tutaj (>>>KLIK<<<)WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE PROGRAM

                        

         


·       wybrane historie osób, które odniosły sukces >>> KLIK <<<
·       program SŻ - pytania i odpowiedzi >>> KLIK <<<
·       powrót do oferty >>> KLIK <<<