SZTUKA ŻYWIENIA dla mężczyzn
Co zrobić, żeby w końcu być silnym, szczupłym i zdrowym mężczyzną? Należysz do tych, którzy próbowali różnych planów treningowych i trudnych do utrzymania diet? Pragniesz wreszcie zamienić słowa na czyny stając się zdrowym i szczupłym facetem? Nadszedł koniec poszukiwań. Witaj w coachingu SZTUKI ŻYWIENIA.

Czas zatrzymać się w SZTUCE ŻYWIENIA, która pozwoli Ci wreszcie żyć pełnią życia. Pora wyruszyć w podróży, która wzmocni Cię fizycznie i mentalnie. Pozwól nam współpracować i stań się tym, kim naprawdę pragniesz być.


„Odkryłem w sobie bardzo silną wolę, która potrzebowała jedynie solidnego
fundamentu i konkretnego celu, do którego mogłaby prowadzić. (…)
Polubiłem się z aktywnością i zdrowym jedzeniem. Teraz jest to tak solidnie
osadzone we mnie, że nie jest już narzędziem, ale źródłem
radości, siły i satysfakcji.” - Adam, klient roku 2014


JEDZ ŚWIADOMIE, TRENUJ MĄDRZE I ŻYJ LEPIEJ

To program trenerski dla mężczyzn, którzy pragną schudnąć, zbudować siłę i kondycję. Dzięki współpracy z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA poznasz najlepsze, oparte na nauce strategie, nauczysz się stosować je w realnym życiu, a Twoje ciało i umysł przejdą transformację tak, byś już nigdy nie powrócił do cyklu ogromnego wysiłku i szybkich upadków. Czym dłużej pracujemy jako trenerzy, tym więcej się uczymy i jesteśmy pewni, że mamy do zaoferowania coś wyjątkowego, ponieważ szczerze akceptujemy Cię takim, jaki jesteś. Pomogliśmy innym, pomożemy też Tobie.

Program coachingu SZTUKI ŻYWIENIA jest stworzony dla Ciebie, jeśli jesteś gotowy na zmianę i pozwolisz nam być Twoimi przewodnikami tak, byś raz na zawsze stał się mężczyzną, którym pragniesz być. Pora zacząć działać od dzisiaj.


„Ćwiczyłem na siłowni już wiele lat, ale bez satysfakcjonujących rezultatów.
Ze SZTUKĄ ŻYWIENIA zmieniłem kompozycję ciała, straciłem tkankę tłuszczową
i zbudowałem mięśnie. Poprawiłem również wyniki siłowe i, co najważniejsze,
zyskałem świadomość ciała, zdrowia i sprawności.” - Piotr 36 latGotów na zmianę?


Imię i nazwisko :

Adres e-mail: (required)

Wiadomość: (required)
SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA

Dieta jako sztywny plan wprowadza całe rzesze kobiet i mężczyzn w cykl drobnych sukcesów i dużych porażek. A czym dieta jest naprawdę? Z greki to sposób życia. Dlatego sposób żywienia powinien wpisywać się w naszą tożsamość, być częścią codzienności. To właśnie sztuka zastosowania skutecznych informacji w codziennym życiu pozwala osiągnąć cele.

SZTUKA ŻYWIENIA powstała, aby pomagać w osiągnięciu wymarzonego zdrowia, ciała i sprawności. Pozwól, aby trenerzy SZTUKI ŻYWIENIA byli przewodnikami w trakcie podróży do tego celu.

NAUKA I DOŚWIADCZENIE

Załogę SZTUKI ŻYWIENIA tworzą dietetycy, lekarze, eksperci od aktywności, specjaliści w dziedzinie żywienia i suplementacji. Dzięki niezłomnej pasji nieustanie analizujemy najnowsze doniesienia z zakresu ludzkiego funkcjonowania i szybko odróżniamy chwilową modę od tego, co naprawdę działa.  Na podstawie wniosków z badań naukowych i dotychczasowych doświadczeń tworzymy praktyczne strategie gotowe do zastosowania na co dzień.

WSPARCIE NAJLEPSZYCH TRENERÓW

Programy SZTUKI ŻYWIENIA to stałe wsparcie osób, które traktują swoją pracę jako pasję i misję (załogę SŻ poznasz tutaj >>> KLIK <<<). Twój coach przedstawi Ci możliwe kroki i pomoże przebrnąć przez trudności. Dla nas Twój sukces jest osobistym zwycięstwem, który buduje lepszą przyszłość dla Ciebie i innych. Sprawdzona wiedza i ludzie, którym naprawdę zależy - to działa.

Czym więcej pracujemy jako trenerzy i pomagamy ludziom, tym więcej się uczymy, a kolejne osoby mają coraz lepsze rezultaty. Uważnie słuchamy, zadajemy pytania i przedstawiamy możliwości. Wszystko po to byśmy wspólnie stworzyli plan, który doprowadzi do celu nie wywracając życia do góry nogami. Jeśli takiego trenera potrzebujesz, już teraz zrób pierwszy krok.


Niech TRENERSKI PROGRAM NAUKI SKUTECZNYCH NAWYKÓW stanie się Twoim ostatecznym krokiem ku lepszej sylwetce i zdrowemu życiu. A jeśli potrzebujesz dodatkowych argumentów, to wiedz, że dajemy Ci również:

100% GWARANCJA. Współpracuj z nami sumiennie przez 12 miesięcy - gwarantujemy, że będziesz w życiowej formie. W przeciwnym przypadku zwrócimy koszty programu.

NAGRODA. Każdego roku spośród zwycięzców wybieramy osoby, które otrzymają w prezencie nasze usługi o wymienionej wartości. Tak, zgadza się! To oznacza, że również mogą dalej współpracować ze SŻ nie ponosząc żadnych opłat.


ŻYWIENIOWY COACHING SZTUKI ŻYWIENIA

Program SZTUKI ŻYWIENIA to 12 miesięczny coaching online, usystematyzowany program żywieniowy, który testowaliśmy przez ostatnie 7 lat. Pracując z trenerską elitą otrzymasz:
  • Skuteczne strategie i zadania, które wspólnie wkomponujemy w Twój styl życia.
  • Regularny kontakt z trenerem, indywidualne modyfikacje zaleceń i stałe wsparcie.
  • Pomoc ekspertów przy doborze aktywności i ćwiczeń adekwatnych do Twoich celów, umiejętności i możliwości czasowych.
  • Pozytywną mobilizację w postaci nagrody i gwarancji rezultatów.


Zapisy do programu otwieramy 1-2 razy do roku. Aby zachować najwyższy poziom, możemy przyjąć jedynie część chętnych. Dlatego stworzyliśmy listę VIP będącą nagrodą dla wszystkich zmotywowanych i gotowych się zaangażować. Zdobądź miejsce w programie SZTUKI ŻYWIENIA  i działaj. 

JAK ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU SŻ?
  • Napisz do nas wiadomość (>>> klik <<<) podając imię, nazwisko, nazwę interesującego Cię programu i pisząc kilka słów o sobie.
  • Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i prześlemy więcej informacji dotyczących najlepszego dla Ciebie programu.
  • Wiele odpowiedzi na pytania dotyczące programów SŻ znajdziesz tutaj (>>>KLIK<<<)


Imię i nazwisko :

Adres e-mail: (required)

Wiadomość: (required)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...