o SZTUCE ŻYWIENIA
DLACZEGO SZTUKA ŻYWIENIA?
Żywienie - nieważne jak zawile brzmiałoby w teorii - skuteczne jest dopiero w praktyce. Życie natomiast ma swoją dynamikę, nie jest prostą sumą liczb i nie podlega tym samym prawom co laboratorium naukowe. To właśnie sztuka zastosowania skutecznych informacji w codziennym życiu pozwoli osiągnąć cele. SZTUKA ŻYWIENIA powstała, by pomagać w osiągnięciu wymarzonego zdrowia, ciała i sprawności.


CZYM JEST SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA?
Tworzymy strategie i promujemy nowy, trwały i efektywny styl życia uwzględniający optymalne żywienie, psychikę, ćwiczenia, suplementację.

SZTUKA ŻYWIENIA to inspiracja do zmian i ciągłe wsparcie. Z nami każdy może zbudować zdrowe, szczupłe i silne ciało, osiągnąć cel niezależnie od dotychczasowych doświadczeń. SZTUKA ŻYWIENIA udowadnia, że transformacja jest możliwa, a styl życia może prowadzić do wymarzonych celów.


JAK DZIAŁAMY?
Dzięki niezłomnej pasji nieustanie analizujemy najnowsze badania naukowe z zakresu ludzkiego funkcjonowania: żywienia, psychologii, treningu, suplementacji. Na ich podstawie tworzymy praktyczne strategie gotowe do zastosowania w codziennym życiu.

Publikujemy artykuły, prowadzimy kursy, warsztaty, opracowujemy przepisy kulinarne. A przede wszystkim w trakcie indywidualnej współpracy z Klientem pomagamy osiągnąć wymarzone cele związane z poprawą zdrowia, sprawności i sylwetki.


KOMU POMAGAMY?
Pomagamy osiągnąć wielkie, inspirujące cele. Pomagamy zapracowanym osobom zdrowo i skutecznie osiągnąć szczupłe ciało na całe życie. Rzeźbimy sylwetkę, o której nikt nie ma śmiałości myśleć. Zmieniamy zdrowie i sprawność, na które już wszyscy stracili nadzieję. Dajemy gwarancję rezultatów po to, by poprzez wykonywanie prostych, codziennych zadań (tylko tyle trzeba zrobić!) umożliwić wykorzystanie ukrytej w ludziach energii i osiąganie celów dzień po dniu. I, co najważniejsze, sprawiamy, że proces budowania nowej sylwetki i zdrowia staje się łatwy, dający radość – czy ktokolwiek jeszcze sądzi, że to w ogóle możliwe? Poznaj historie osób, które odniosły sukces.


NIEZALEŻNE ŹRÓDŁO DARMOWYCH INFORMACJI
Jak sama nazwa wskazuje, priorytetem SZTUKI ŻYWIENIA jest odżywianie. Uważamy, że żywienie powinno być istotną kwestią dla każdego. Każdy człowiek musi pić i jeść, by żyć. Musimy więc zwracać uwagę na to co, jak i kiedy spożywamy, ponieważ By w przyszłości lekarze byli skuteczni, muszą stać się żywieniowcami. W przeciwnym wypadku to żywieniowcy staną się lekarzami. Jesteśmy również pewni, że do osiągnięcia optymalnych rezultatów niezbędna jest aktywność. Bez niej niemożliwe jest uzyskanie szczupłej, zgrabnej sylwetki i bycie sprawnym.

Dlatego też SZTUKA ŻYWIENIA stanowi niezależne źródło darmowych, sprawdzonych informacji. Wierzymy, że będzie o motywacją do wyboru możliwie najłatwiejszej drogi prowadzącej do zdrowotnych, sylwetkowych i sprawnościowych celów, a skuteczne nawyki staną się codziennością. Zastanawiasz się, czy można schudnąć czerpiąc wiedzę z internetu? Polecamy lekturę: (link)

Żywienie pomaga nam realizować codzienne obowiązki, dostarcza energii i zdrowia. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić się naszą pasją i doświadczeniem. Zapraszamy zatem do czerpania ze SZTUKI ŻYWIENIA (spis w zakładce WIEDZA): śledzenia naszej strony, czytania artykułów, korzystania z porad i przepisów kulinarnych. A jeśli masz jakieś pytanie, chętnie na nie odpowiemy.


Chcesz być na bieżąco? Dołącz do społeczności SZTUKI ŻYWIENIA.
·        Zapraszamy na profil SŻ na Facebook’u
·         Instagram
·         Zapisz się do Newslettera SZTUKI ŻYWIENIA
·         Nowości przypinamy też na Pinterest
·       Dowiedz się, kto za tym stoi? >>> KLIK <<<
·       Przeczytaj historie osób, które odniosły sukces >>> KLIK <<<
·       Poznaj ofertę >>> KLIK <<<
·       Przejrzyj publikacje >>> KLIK <<<