wykład „ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA & TRENINGU” - część III


Wszyscy wiemy, że aktywność jest potrzebna, niezależnie, jaką przybierze formę: spacerów, biegania, podnoszenia obciążenia na gryfie czy ciężaru własnego ciała. Aktywność fizyczna jest ważna, pytanie tylko, jak bardzo? Najważniejsza! - powie fan fitness lub trener. Dietetyk uzna ćwiczenia za dobry dodatek do żywienia. Który z tych aspektów i w jakiej mierze odpowiada ze rezultaty?


Zdania są podzielone. Jedni przekonują, że w 80% osiągamy cel dzięki odżywianiu. Inni podzielą to na pół albo zupełnie odwrócą proporcje. W rzeczywistości wszystko zależy od naszego słabego punktu, a zasługi należałoby przypisać po równo żywieniu jak i aktywności, ponieważ stanowią integralną część każdego skutecznego planu (więcej na ten temat w tym artykule). Mimo, że są nierozłączne, o jednym musimy pamiętać: powinniśmy uczyć się ich oddzielnie (tak jak matematyki i polskiego). Tylko w ten sposób można zamienić je we własne codzienne nawyki.


ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA & TRENINGU - część III

W III części wykładu „ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA & TRENINGU” poruszamy m.in. poniższe aspekty:

  • JAKIE SĄ ELEMENTY STANOWIĄCE FUNDAMENT SKUTECZNEGO PLANU TRENINGOWEGO?
  • JAK ZOPTYMALIZOWAĆ HORMONY I JAK ZWIĘKSZYĆ TESTOSTERON (JEŚLI TEGO POTRZEBUJESZ)?
  • DLACZEGO TAK WAŻNE JEST WYZNACZENIE WŁASNYCH STANDARDÓW SPRAWNOŚCI I CELÓW (NIEZALEŻNIE CZY BĘDZIE TO 1 POMPKA CZY 10 PODCIĄGNIĘĆ ALBO 5 KM W 20 MINUT)?
  • DLACZEGO NIE WARTO ‘TRENOWAĆ, BY SPALAĆ TŁUSZCZ”?
  • NA CZYM POLEGA METODA ZWIĘKSZAJĄCA PRAWDOPODOBIEŃSTWO SUKCESU SYLWETKOWEGO, SPORTOWEGO CZY ZDROWOTNEGO?
  • JAK BRZMI WAŻNA ‘TAJEMNA’ ZASADA, KTÓRĄ BOIMY SIĘ ZASTOSOWAĆ?
  • JAK WYGLĄDAJĄ PRAWDZIWE REZULTATY OSÓB, KTÓRE NIE BAŁY SIĘ DOKONAĆ MAŁYCH ZMIAN?
  • I WIELE INNYCH.

Jeśli po zapoznaniu się z trzema częściami wykładu, wybierzesz jedną rzecz i zaczniesz wprowadzać ją od dzisiaj, to wiedz, że właśnie zaczęła się Twoja droga do wymarzonego ciała, zdrowia i sprawności. A jeśli potrzebujesz pomocy przy budowie specyficznego planu uwzględniającego Twoje indywidualne cele, pragniesz poznać i zrozumieć swój biotyp, zapraszamy do zapoznania się z poniższymi możliwościami:


Tutaj znajdują się linki do


część III:JEDZ ŚWIADOMIE, TRENUJ SYSTEMATYCZNIE I CIESZ SIĘ Z REZULTATÓW
 Komentarze