wykład "ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA & TRENINGU" - część II


tekst: Marcin Bończa-TomaszewskiWszyscy wiemy, jak ważne są fundamenty. Chodzi tutaj o proste zasady, ale większość z nas je lekceważy. Od razu, najlepiej jeszcze dziś chcielibyśmy mieć gotowy spersonalizowany plan. To w sumie naturalna ludzka reakcja. Problem jednak w tym, że przez taką postawę nie osiągamy celów, nie realizujemy marzeń.

Znaczna część naszej pracy poświęcona jest na nauce konfrontowania, monitorowania i indywidualizacji esencjonalnych zasad. Robimy to, ponieważ takie postępowanie przynosi rezultaty i wiemy, że w ten sposób można budować skuteczny plan.

ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA & TRENINGU - część IIZ drugiej części wykładu „ESENCJA SZTUKI ŻYWIENIA & TRENINGU” dowiesz się m.in.:
  • DLACZEGO WARTO JEŚĆ BIAŁKO W KAŻDYM POSIŁKU I JAK Z ŁATWOŚCIĄ PORADZIĆ SOBIE Z ‘ZAKWASZENIEM’?
  • ILE TAK NAPRAWDĘ POTRZEBUJESZ JEŚĆ WARZYW?
  • KIEDY I ILE JEŚĆ WĘGLOWODANÓW I DLACZEGO NIE SĄ ONE TAKIE STRASZNE?
  • GDZIE ZNALEŹĆ SUPER TŁUSZCZE I CZY WARTO JEŚĆ CHUDY NABIAŁ?
  • CZYM SĄ PODSTAWY BIOTYPOWANIA, CZYLI PIERWSZE KROKI DO INDYWIDUALIZACJI I CZY MOŻNA DZIAŁAĆ WBREW SWOIM GENOM?
  • CO UWZGLĘDNIĆ W NAPOJU OKOŁOTRENINGOWYM?
  • I WIELE, WIELE INNYCH.
Jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia w odnalezieniu najlepszego sposobu odżywiania i treningu, dopasowanego do Twojego stylu życia i celów, z przyjemnością Ci pomożemy. Wkrótce do rodziny SZTUKI ŻYWIENIA zaprosimy nową grupę osób. Gdy lista zostanie zapełniona, będziemy musieli prosić o cierpliwość. Jak zarezerwować miejsce? Wystarczy wysłać email ze swoim imieniem i nazwiskiem, napisać również kilka słów o sobie: co mnie motywuje? co chcę osiągnąć? którym programem jestem zainteresowana/y?


zapisz się na listę VIP
…………………………………………………………………………………………………..
Coaching SZTUKI ŻYWIENIA startuje kilka razy w roku, a ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli jesteś odpowiednio zmotywowana/y, zarezerwuj miejsce już dziś i zapisz się na listę VIP.Szereg informacji w poniższych linkach:
Komentarze