27.01.2016

coaching 2.0Jesteśmy niezwykle podekscytowani!!! Dlaczego?


TRWAJĄ ZAPISY DO PROGRAMU
COACHINGU ŻYWIENIOWEGO NA ROK 2016!!!


Cieszymy się tym bardziej, że jest to szczególny moment. Czas na nową odsłonę coachingu SZTUKI ŻYWIENIA, a jakość, dostępność i efektywność programów 2.0 jest wyjątkiem na rynku fitness i wellness. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wytrwałej pracy całego zespołu SZTUKI ŻYWIENIA stworzyliśmy złoty standard.

Jeśli chcesz lepiej się odżywiać, poruszać i żyć, zyskując życiową formę dzięki wsparciu najlepszych żywieniowych trenerów, którzy jednocześnie są niezależnymi ekspertami, to  na Twoim miejscu zapisałbym się na listę VIP, aby otrzymać możliwość wcześniejszej rejestracji i korzystnej ceny.

Mamy także prośbę. Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany programem, powiedz mu o SZTUCE ŻYWIENIA. Dzięki temu wspólnie będziemy mogli dokonać pozytywnych zmian, a bliskie Ci osoby zdobędą szansę rezerwacji miejsca w programie.

Zapisy do programu otwieramy 1-2 razy do roku. Jest wiele chętnych, więc aby zachować najwyższy poziom, możemy przyjąć jedynie ułamek chętnych. Dlatego stworzyliśmy listę VIP będącą nagrodą dla wszystkich zmotywowanych i gotowych się zaangażować. 

więcej informacji
o PROGRAMACH
>>> KLIK <<<

szczegóły programu
dla KOBIET
>>> KLIK <<<

szczegóły programu
dla MĘŻCZYZN
>>> KLIK <<<


Jeśli masz pytania, nie wahaj się do nas pisać - załoga SZTUKI ŻYWIENIA zawsze chętnie pomoże.
Chcesz być na bieżąco? Dołącz do społeczności SZTUKI ŻYWIENIA.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...