coaching 2.0Jesteśmy niezwykle podekscytowani!!! Dlaczego?


TRWAJĄ ZAPISY DO PROGRAMU
COACHINGU ŻYWIENIOWEGO NA ROK 2016!!!


Cieszymy się tym bardziej, że jest to szczególny moment. Czas na nową odsłonę coachingu SZTUKI ŻYWIENIA, a jakość, dostępność i efektywność programów 2.0 jest wyjątkiem na rynku fitness i wellness. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wytrwałej pracy całego zespołu SZTUKI ŻYWIENIA stworzyliśmy złoty standard.

Jeśli chcesz lepiej się odżywiać, poruszać i żyć, zyskując życiową formę dzięki wsparciu najlepszych żywieniowych trenerów, którzy jednocześnie są niezależnymi ekspertami, to  na Twoim miejscu zapisałbym się na listę VIP, aby otrzymać możliwość wcześniejszej rejestracji i korzystnej ceny.

Mamy także prośbę. Jeśli znasz kogoś, kto może być zainteresowany programem, powiedz mu o SZTUCE ŻYWIENIA. Dzięki temu wspólnie będziemy mogli dokonać pozytywnych zmian, a bliskie Ci osoby zdobędą szansę rezerwacji miejsca w programie.

Zapisy do programu otwieramy 1-2 razy do roku. Jest wiele chętnych, więc aby zachować najwyższy poziom, możemy przyjąć jedynie ułamek chętnych. Dlatego stworzyliśmy listę VIP będącą nagrodą dla wszystkich zmotywowanych i gotowych się zaangażować. 

więcej informacji
o PROGRAMACH
>>> KLIK <<<

szczegóły programu
dla KOBIET
>>> KLIK <<<

szczegóły programu
dla MĘŻCZYZN
>>> KLIK <<<


Jeśli masz pytania, nie wahaj się do nas pisać - załoga SZTUKI ŻYWIENIA zawsze chętnie pomoże.
Chcesz być na bieżąco? Dołącz do społeczności SZTUKI ŻYWIENIA.