potrzebujesz planu „szytego na miarę”?Jeśli potrzebujesz planu odpowiadającego twoim indywidualnym potrzebom, mamy dla ciebie rozwiązanie.


Będę szczery. Jestem dumny z indywidualnych programów coachingowych SZTUKI ŻYWIENIA. Niezależnie, czy chcesz zgubić zbędne kilogramy, poczuć się lepiej poprawiając stan zdrowia czy wykorzystać swój sportowy potencjał, to dzięki długoterminowej współpracy, poznajesz szyty na miarę plan, który uczysz się krok po kroku wdrażać w swoje życie, a ponadto masz stały kontakt z trenerem, który zna drogę do twojego celu. Ku motywacji polecam lekturę historii osób, które odniosły sukces.
.
Natomiast zdaję sobie sprawę, że są osoby, które w tym momencie nie potrzebują stałego wsparcia albo nie czują się gotowe na taką formę współpracy. Właśnie dla nich opracowaliśmy propozycję, która pozwala skutecznie rozpocząć proces zmiany, ale nie wymaga kilkumiesięcznego zaangażowania.

to szansa na pierwszy krok
pozwalający dotrzeć
do upragnionego celu

Właśnie otworzyliśmy zapisy na najbliższe  tygodnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Będziemy wdzięczni za informację, jeśli uważasz, że taka forma konsultacji to dobre rozwiązanie.