witamy nową zawodniczkę SZTUKI ŻYWIENIA!tekst: SZTUKA ŻYWIENIA
 
fot. Hania Tomasiewicz
Na rok 2015 szykujemy mnóstwo nowości. Oto pierwsza z nich: wśród zawodników SZTUKI ŻYWIENIA mamy przyjemność powitać Michalinę Ziółkowską!

Michalina współpracuje bezpośrednio z Marcinem Bończa-Tomaszewskim. Kontakt pomiędzy trenerem SŻ a zawodniczką na linii Warszawa-Wrocław jest oparty o kontakt on-line i telefoniczny (Jeśli zastanawiasz się, czy program on-line ma szansę powodzenia - zajrzyj tutaj). Praca nad zdrowiem, formą i nawykami (m.in odżywianiem, suplementacją i regeneracją) ruszyły już pełną parą. Tymczasem… poznajcie Michalinę i jej imponujące wyniki w zawodach MTB!!!

Sellaronda Hero Marathon 2014 (sportograf.com)


Michalina Ziółkowska
kolarstwo górskie uprawia od 2008 roku
specjalizuje się w maratonach MTB, uwielbia wymagające i trudne górskie trasy


Przygodę z kolarstwem górskim rozpoczęła na ostatnim roku studiów na Uniwersytecie Wrocławskim na sekcji kolarskiej prowadzonej przez Rafała Hebisza. W sezonie 2011, jeżdżąc w klubie KTM Racing Team, zdobyła Vice-mistrzostwo Polski w Maratonie MTB w Jeleniej Górze.

Od 2012 rozpoczęła współpracę z Bogdanem Czarnotą - trenerem i zawodnikiem. Przez 3 kolejne sezony, reprezentując Kross Racing Team, odnosiła wiele zwycięstw w polskich maratonach z serii Bike Maraton czy MTB Maraton (w tym drugim dwukrotnie wygrywała klasyfikację generalną na najdłuższym dystansie).

MP w Jeleniej Górze (bikelife.pl)


Kolarska dieta w trakcie zimowych przygotowań? Wywiad do przeczytania tutaj.


W 2013 roku zadebiutowała na Mistrzostwach Świata w Maratonie MTB w Kirchbergu (Austria), gdzie zajęła 8. miejsce w Elicie Kobiet. W Mistrzostwach Europy w Maratonie MTB wystąpiła 2 razy zdobywając odpowiednio 9. i 8. miejsce. Ma na swoim koncie 2 zwycięstwa w zagranicznych maratonach z kalendarza UCI (MTB Maraton Series), kilka innych startów w tych prestiżowych wyścigach kończyła w pierwszej 5. Z początkiem 2015 roku jej nowym klubem stał się Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

fot. Tomasz Ptak (czasnarower.pl)

Ukończyła studia informatyczne, a w ramach pracy magisterskiej zaimplementowała serwis społecznościowy www.czasnarower.pl, który rozwija do dziś w wolnych chwilach. Na co dzień pracuje jako Quality Assurance.Sellaronda Hero Marathon 2014 (sportograf.com)


Więcej informacji:


Komentarze