menu SZTUKI ŻYWIENIA
Słyszałem, że sprzedajecie szejki w kawiarni? Oferujecie katering? Gdzie znajdę menu SZTUKI ŻYWIENIA? Planujecie założyć własną knajpę?

Szczerze mówiąc, nasze zdziwienie rośnie z dnia na dzień. W dodatku zapytano nawet o produkcję suplementów… Cóż, doba ma 24 h i nawet jeśli takie pomysły pojawiłyby się w naszych głowach, to nie starczyłoby czasu na to, co uważamy za najważniejsze: pomaganie w osiąganiu celów związanych z poprawą zdrowia, sylwetki i sprawności poprzez indywidualny coaching oraz publikacje na naszej stronie, w prasie i internecie.


Aby to wszystko mogło się dokonać, projektujemy wiele strategii będących częścią SYSTEMU SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA™. Od przepisów, po strategie restauracyjne i radzenie sobie w podróży. Od efektywnych ćwiczeń w domu, bez użycia sprzętu po trening w świetnie wyposażonej siłowni. Od indywidualizacji jadłospisu po zastosowanie skutecznych suplementów.

Właśnie pracujemy nad fascynującym projektem. Szczegółów na razie nie zdradzamy, ale faktem jest, że jedną z części jest STRATEGIA 3S, czyli fast food SZTUKI ŻYWIENIA. To super szybki posiłek, który możesz przygotować w każdym czasie, niezależnie, ile masz pracy i jak bardzo nie lubisz gotowania. Strategia ta przeszła test realnego życia, co oznacza, że polubiły ją osoby wyjątkowo oporne na wszelkie „zdrowe jedzenie”. Miło jest obserwować, jak niektórzy negują sensowność superszejków, by po kilku próbach z zapałem wymyślać własne receptury, a początkowy negatywizm zamieniają w proaktywne działanie.

Posiłek 3S to nie sztywna procedura, a zestaw zasad, który pozwala konstruować posiłki w zależności od naszych celów, budowy ciała, dostępności produktów itd. I co najważniejsze, tak jak nam najbardziej smakuje.
  • „Od kiedy zmieniałem przedtreningowe śniadanie, czuję lepszą koncentrację i wytrzymałość.”
  • „Często jestem zalatana i trudno mi znaleźć chwilę na zdrowy posiłek.”
  • „Szejk rozwiązuje ten problem i powiem wam, że niektóre deserowe przepisy pozbawiły mnie ciągłej ochoty na coś słodkiego.”
  • „Największym problemem było ciągłe zmęczenie, które uwidoczniało się na treningach. Muszę przyznać, że zmiana suplementacji okołotreningowej, a następnie wprowadzenie szybkiego posiłku w pracy niesamowicie poprawiły moje codzienne funkcjonowanie.”
  • „Posiłek 3S nauczył mnie mojej własnej hierarchii pożywienia.”

Zapracowany menadżer, mama czwórki dzieci, nastoletni fan sportu, doświadczony zawodnik - wszyscy możemy skorzystać ze strategii 3S i robić superszejki w domu, pracy albo kupić taki posiłek w kawiarni. A skoro o kawiarni mowa, postawmy sprawę jasno: na dzień dzisiejszy

NIE SPRZEDAJEMY
ANI SUPLEMENTÓW ANI SZEJKÓW
I NIE CZERPIEMY Z TEGO
ŻADNYCH KORZYŚCI FINANSOWYCH

Wszelka wiedza, której potrzebujesz, by osiągnąć wymarzone zdrowie, ciało i sprawność znajdziesz na naszej stronie i w artykułach. Podjęliśmy współpracę z ekipą kawiarni Hoża 51 i stworzyliśmy 3 receptury. W ten sposób przekonaliśmy się, jak niestandardowe rozwiązania sprawdzają się w klasycznych kawiarnianych warunkach (tutaj więcej o idei).

Szejki się przyjęły, a ten z burakiem i malinami jest hitem nr 1. „Karmazynowy przypływ dziś testowany i przyznam szczerze że SUPER!” „Karmazynowy przypływ mocy rewela”. Przypominamy, że przepis na Karmazynowy Przypływ Mocy zamieściliśmy tutaj, a Sekret Popey’a tutaj. Smacznego.Który szejk jest najsmaczniejszy? Jakie są Wasze własne ulubione kombinacje? Jeśli macie takie receptury, chętnie je poznamy.


Komentarze