czy coaching SZTUKI ŻYWIENIA jest dla mnie odpowiedni?Codziennie dostajemy wiele pytań o programy. Na czym polegają? Czego można się spodziewać? Jak się przygotować? Najczęściej zadawanym pytaniem jest…


czy program SŻ jest dla mnie odpowiedni?
Świetne pytanie! Szczególnie, jeśli masz specyficzne cele (np. sportowe), dolegliwości czy wiedziesz nietypowy styl życia. Jesteśmy otwarci na Twoje pytania i dbamy, żeby osobiście odpowiadać na każde z nich, więc napisz do nas.

Jeśli nie masz pytania dotyczącego programu, możesz poruszyć kwestię odżywiania, treningu, suplementacji czy stylu życia. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe, a także uwzględnić Twoje pytania w przyszłych artykułach, poradach i strategiach.

Czujesz gotowość do zmiany? Zapisz się na przedsprzedażową listę VIP. Napisz również kilka słów o sobie, o tym, co Cię motywuje i co chcesz osiągnąć. Więc jeśli zastanawiasz się, czy coaching SZTUKI ŻYWIENIA jest dla Ciebie odpowiedni - napisz do nas i pytaj śmiało!


nowe programy transformacji 2017!
…………………………………………………………………………………………………..

Czujesz, że potrzebujesz dokonać zmian raz na całe życie? Jeśli interesuje Cię współpraca z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA, zapisz się na listę oczekujących, ponieważ w tym momencie trwają nabory na 2017 r., a pula miejsc szybko się wyczerpuje. Napisz również kilka słów o sobie: co Cię motywuje? Co chcesz osiągnąć? Którym programem jesteś zainteresowana/y?
Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy klientów, którzy zostaną zakwalifikowani do programu SZTUKI ŻYWIENIA. Przez następne 6-12 miesięcy będziemy współpracować z kilkoma kobietami i mężczyznami (więcej w dziale pytania & odpowiedzi). A pod koniec roku wytypujemy najlepszą transformację!!!


JEDZ ŚWIADOMIE, TRENUJ SYSTEMATYCZNIE I CIESZ SIĘ Z REZULTATÓW!
załoga SZTUKI ŻYWIENIA---------------> zajrzyj na profil SZTUKI ŻYWIENIA na Facebook’u