„trudno uwierzyć, że tak małym nakładem pracy można osiągnąć jakikolwiek pozytywny wynik”


Pani Ewa, 58 lat
prezes zarządu
Typ osoby wiecznie zajętej. Pomimo sceptycyzmu zaskoczyła sama siebie i osiągnęła pozytywne rezultaty.


MBT: Co Panią skłoniło, żeby przystąpić do programu?

E.: Do przystąpienia do programu skłoniło mnie zdrowie, wyniki badań, zwłaszcza cholesterolu. Próbowałam je poprawić, ale poniżej 260 nie mogłam zejść. Lekarz powiedział, że będę musiała zażywać leki, czego nie chciałam.

MBT: I jakie były początki i efekt programu?

E.: Na początku było mi bardzo ciężko. Z powodu trybu pracy trudno było mi się regularnie spotykać i byłam sceptycznie nastawiona do zaleceń.

MBT: Czy zmiana programu z ‘1 NA 1’ na online pomogła?

E.: Bardzo. Umawianie się na spotkanie to dla mnie nie lada problem. Współpraca online / telefoniczna jest w tym wypadku jedyną opcją.

MBT: Jaki skutek przyniósł program?

E.: Niespodziewany. Nie pamiętam tak dobrych badań cholesterolu. Spadł do 216, poprawiły się także inne zmienne. Byłam strasznie zaskoczona i zadowolona.

MBT: Spójrzmy w takim razie na te wyniki.na początku
w trakcie współpracy
cholesterol
260
217
HDL
55
56
LDL
188
146
trójglicerydy
126
77
glukoza
95
76

MBT: Dlaczego była Pani zaskoczona?

E.: Z powodu pracy nie byłam w stanie w 100% zastosować się do programu. Wciąż wypada mi dużo niespodziewanych długich wyjazdów. Trudno było mi uwierzyć, że tak małym nakładem pracy można osiągnąć jakikolwiek pozytywny wynik. Poza tym zgubiłam 4 kg i straciłam parę centymetrów w pasie.

MBT: Czy program był dla Pani ciężki?

E.: W stosunku do tego, jaki wysiłek włożyłam, efekt był ogromny. Najtrudniej jest z wysiłkiem fizycznym, po pracy nie mam ochoty nawet na spacer. Jeśli ktoś przygotowywałby i podawał zalecane posiłki, to bardzo chętnie bym z tego skorzystała.

MBT: Wady i zalety programu?

E.: Trudno jest mi stosować się do zaleceń. Więc dobre jest to, że mam trenera, który mnie kontroluje, motywuje i mówi dokładnie co robić. Stały monitoring najbardziej mi się podoba.

MBT: Jeśli ktoś chciałby nawiązać współpracę ze SZTUKĄ ŻYWIENIA i pytał Panią o zdanie, co by Pani powiedziała? Szczerze.

E.: Bardzo chętnie bym poleciła.

MBT: Pomimo trudności?

E.: Tak. Inne osoby bardziej by się stosowały do programu niż ja.

MBT: Jak widzi Pani przyszłość w tych kwestiach?

E.: Kontynuowanie współpracy i dalsza poprawa zdrowia. Również utrzymanie wyników.

MBT: Dziękuję za poświęcony czas.
„Potrzebujesz pomocy trenera przy wprowadzaniu skutecznych zmian?
Zapraszamy do programów na 2017 rok
>>> KLIK <<<
Niezależnie, jaką drogę wybierzesz, zastosowanie wskazówek
SZTUKI ŻYWIENIA I TRENINGU pomoże Ci rozwiązać problem.
 Zajrzyj za kulisy i poznaj opinię tych, którzy odnieśli sukces.


„Współpraca żywieniowa to klucz do sukcesu. Profesjonalizm i bardzo poważne podejście do zawodnika, osoby.(…) Jeśli zastanawiasz się nad współpracą, to miej świadomość, że musisz być naprawdę gotowy. Jeśli pragniesz efektów, to potrzebujesz przestrzegać wszystkich zaleceń. Jeśli będziesz trzymać się planu i nie poddasz się po 1-2 tygodniach, to uzyskasz rezultaty, których nawet się nie spodziewasz.”
Aleksandra Taistra,
jedna z czołowych wspinaczek
wspina się od 1998r.


„Byłem na początku treningów przygotowujących do wiosennego wyjazdu. W trakcie miałem jeszcze wystartować w zawodach. Chciałem dostosować żywienie do obciążeń treningowych, a także zgubić parę kilo wagi i tkanki tłuszczowej, bez kontuzji i spadku siły. Chciałem, aby plan treningowy był dopięty żywieniem i suplementacją. (…) Oprócz spadku tkanki tłuszczowej i wagi, polepszenie regeneracji, wzrost siły i wytrzymałości. Zmieniłem swoje nawyki żywieniowe i utrzymuje je do dzisiaj.”
Mariusz Bartosiewicz

„Ćwiczyłem na siłowni już wiele lat, ale bez satysfakcjonujących rezultatów. Chciałem, żeby ktoś mi pomógł z moim żywieniem i suplementacją. (…) Zgubiłem 7 kg i moje ciało zaczęło świetnie wyglądać. Zarysowały się mięśnie, straciłem zbędny tłuszcz. Ludzie widzieli zmianę. Mówili, że świetnie wyglądam. Gorąco polecam współpracę. To program dla ludzi, którzy chcą coś osiągnąć.”
Piotr, 38 lat

„W marcu, na początku współpracy ważyłam 108 kg. Do lipca tego samego roku straciłam 13 kg. Polepszyła się znacząco moja kondycja, samopoczucie. Przestały mnie boleć stawy, kolana. Poprawiły się także badania. (…) Zyskałam większą świadomość w wyborze produktów żywieniowych. Wiem, jak robić zakupy. Zyskałam lepszą znajomość własnego ciała i psychiki. Żadna dieta, tylko nowy styl żywienia. Programy to połączenie skuteczności, stanowczości bez rygoru. Jest w nim dużo indywidualnej elastyczności.”
Elżbieta, 52 lata


„Zyskałam świadomość i dużo wiedzy. I podbudowę psychiczną, która pomogła w trudnych momentach. Czułam, że plan jest „szyty na miarę”. To było bardzo dobre, dawało mi poczucie ‘zaopiekowania’, zwiększało wiarę w sukces. Energia i entuzjazm, z jakimi Marcin Bończa-Tomaszewski podchodzi do swojej pracy – to się udziela klientom. (…)
Gabriela, 31 lat


„(…) Od początku wiedziałam, że Marcin podchodzi do pracy jak mało kto. Naukowe podejście do treningu ogólnorozwojowego i siłowego, a także wiedza z zakresu żywienia i suplementacji - to mi zaimponowało. Właśnie taki trener, który będzie łączył wszystko, to jest przyszłość.”
Małgorzata Kusztelak
wspinacz, członek kadry narodowej
wieloletni trener, prowadzi sekcję wspinaczkową „Agama”