czego potrzebujesz, by być w najlepszej formie?


Jakiej wiedzy potrzebujesz i jakie działania musisz podjąć, by zrzucić nadwagę, mieć więcej energii, być zdrowszym, sprawniejszym człowiekiem?
1. motywacja i wsparcie
Potrzebujesz motywacji, niezależnie od tego, co nią jest: schudnięcie raz na zawsze, zmniejszenie obwodu talii, założenie spodni mniejszych choćby o jeden rozmiar, spełnienie sportowych ambicji, poprawa wyników badań czy po prostu więcej radości i spełnienia na co dzień. Motywacja nie jest dana raz na zawsze, ma swoje wzloty i upadki. Między innymi dlatego potrzebujesz wsparcia, które zagwarantuje Ci sukces.
 
2. szczerość i świadomość
Potrzebujesz być ze sobą szczery i mieć pełną świadomość co do formy, w której rzeczywiście jesteś: Twojego stanu zdrowia, kondycji, kompozycji ciała. Musisz wiedzieć, gdzie dokładnie się znajdujesz. Dopiero wtedy będziesz w stanie określić kierunek swoich działań. Potrzebujesz mieć dokładny cel, określony liczbą np. zrzucam X kg w przeciągu X miesięcy.

3. skuteczne nawyki
By tego dokonać potrzebujesz nauczyć się skutecznych nawyków dostosowanych do Twojego stylu życia i fizjologii. Oto niektóre z nich.1.
PRZEZ OK. 5 GODZIN W TYGODNIU ĆWICZ W SYSTEMIE ‘SIR’
(TRENING SIŁOWY, INTENSYWNY – INTERWAŁOWY I AKTYWNY RELAKS).
2.
DO KAŻDEGO ŚNIADANIA ZAŻYWAJ MULTIWITAMINĘ I TRAN.
3.
PIJ PRZYNAJMNIEJ 2 LITRY WODY DZIENNIE.
4.
JEDZ PRZYNAJMNIEJ PORCJĘ WARZYW I OWOCÓW W KAŻDYM POSIŁKU.
5.
ŚPIJ MINIMUM 7- 8 GODZIN DZIENNIE
ORAZ STOSUJ RYTUAŁ WIECZORNY I REGENERACYJNY.
6.
JEDZ WOLNO.
7.
KAŻDY POSIŁEK KOŃCZ, GDY JESTEŚ W 80% NAJEDZONY.
8.
JEŚLI MASZ SIEDZĄCY TRYB, KAŻDEGO DNIA WSTAŃ PRZYNAJMNIEJ DWUKROTNIE, PRZEJDŹ SIĘ I POROZCIĄGAJ PRZEZ 5 MINUT.
9.
JEDZ 4 POSIŁKI DZIENNIE (CZASEM 5).
10.
W KAŻDYM POSIŁKU SPOŻYWAJ CHUDE ŹRÓDŁO BIAŁKA.
11.
W KAŻDYM POSIŁKU UWZGLĘDNIJ DOBRZE
SKOMPONOWANE ŹRÓDŁA TŁUSZCZÓW.
12.
DOSTOSUJ SPOŻYCIE PRODUKTÓW WYSOKOWĘGLOWDANOWYCH
DO SWOJEJ AKTYWNOŚCI.
13.
BRAKI W JADŁOSPISIE UZUPEŁNIAJ DOBREJ JAKOŚCI SUPLEMENTAMI.
14.
JEDZ GŁÓWNIE CAŁĄ, NIEPRZETWORZONĄ ŻYWNOŚĆ.


Oto część skutecznych nawyków, których uczymy w SZTUCE ŻYWIENIA. Składają się na nie pomniejsze elementy m.in. szybkie skuteczne zakupy, przygotowywanie posiłków, nauka radzenia sobie w trudnych sytuacjach: w pracy, restauracji, na bankietach.

ale tego jest za dużo!
Pewnie myślisz, że tego jest za dużo, że nie masz na to wszystko czasu. Gdyby nie tyle pracy i obowiązków… Niedawno natknąłem się na podobną listę kroków, które trzeba zrobić, by być bogatym. Jej wdrożenie miało zająć od 10 do 20 lat. Na szczęście zrzucenie zbędnych kg raz na zawsze nie wymaga aż tyle czasu. W zależności od celu potrzebujesz na to od 6 do 24 miesięcy. Ale jeśli chcesz to osiągnąć, potrzebujesz tylko jednego: zacznij działać już dziś!

zadanie
Wybierz jeden jedyny nawyk. Taki, który wydaje Ci się najprostszy. Może nawet coś, co już wykonujesz. Zacznij wdrażać wybraną skuteczną strategię i monitoruj proces. Każde wykonanie nawyku zaznacz w poniższej tabeli (przykładowa tabela do wydruku tutaj).

NAWYK:
PON
WTO
ŚRO
CZW
PIĄ
SOB
NIE


Stosuj się do wybranego nawyku przez 2-4 tygodnie. Jeśli wykonałeś go na 90% oznacza, że jesteś w tym mistrzem! Wtedy możesz przejeść do wdrażania następnego.

Czy mogę zacząć od 2-3 nawyków lub więcej? To zależy od Twoich możliwości, celów i motywacji. Z naszego doświadczenia wynika, że większość osób, zwłaszcza na początku, osiąga lepsze rezultaty, jeśli stosuje zasadę jednej zmiany w czasie.

System, który Ci proponujemy gwarantuje bezstresową i skuteczną przemianę. Zapewniamy, że jeśli go zastosujesz, osiągniesz to, co chcesz.

Pamiętaj, zmiana nie musi być skomplikowana i bolesna, a osiąganie świetnych rezultatów okupione tysiącem wyrzeczeń. Spraw, by wszystko było proste i zabawne. Wtedy osiągniesz to poprzez małe, lecz skuteczne kroki. Na tym polegają programy SZTUKI ŻYWIENIA.

Chcesz wdrożyć skuteczne nawyki bazujące na nauce i praktyce, które zmienią Twoją sylwetkę i życie tak, by schudnąć raz na zawsze i sprostać każdej trudnej sytuacji? W takim razie programy SZTUKI ŻYWIENIA są dla Ciebie stworzone. Zostały zaprojektowane tak, by najprościej i najszybciej osiągnąć najlepszą formę i zachować ją na długie lata.

„Potrzebujesz pomocy trenera przy wprowadzaniu skutecznych zmian?
Zapraszamy do programów na 2017 rok
>>> KLIK <<<
Niezależnie, jaką drogę wybierzesz, zastosowanie wskazówek
SZTUKI ŻYWIENIA I TRENINGU pomoże Ci rozwiązać problem.