zaawansowana indywidualna konsultacjaZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA dedykowana jest osobom, które:
·         potrzebują całościowego „skanu”
·         chcą dowiedzieć się, jakie najważniejsze kroki warto poczynić, aby poprawić stan zdrowia, sylwetkę i poziom sprawności.

Marcin Bończa-Tomaszewski przeanalizuje Twój profil, dokona szczegółowej analizy w oparciu o najnowszą wiedzę naukową tak, aby określić biochemiczną indywidualność, osobowość, styl życia i aktualny stan zdrowia. Celem jest zaprojektowanie planu, który pozwoli Ci osiągnąć cel.

ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA obejmuje:
·        2 konsultacje online / telefoniczne z Marcinem Bończa-Tomaszewskim
·   dzięki zebraniu danych – utworzenie Twojego stałego profilu, z uwzględnieniem danych dotyczących m.in. fizjologii, metabolizmu, układu hormonalnego, historii zdrowia, osobowości, stylu życia
·        analizę wyników badań krwi (jeśli posiadasz aktualne)
·        wskazówki dotyczące suplementacji
·  spersonalizowany plan działania zawierający najważniejsze kroki do zrealizowania, z uwzględnieniem stylu życia, indywidualnych potrzeb żywieniowych, suplementacyjnych; wskażemy również na ewentualną potrzebę dodatkowych testów i badań


JEDNORAZOWY KOSZT: 1145 zł


PYTANIA I ODPOWIEDZI

CZYM SIĘ RÓŻNI ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA OD PROGRAMÓW SZTUKI ŻYWIENIA?
Początkowe działania, jak zebranie danych i ich analiza, wyglądają bardzo podobnie. Jednak w przypadku programów, po tym etapie następuje długoterminowa współpraca. Wtedy regularnie komunikujesz się z trenerem, który pomaga ci wprowadzić plan i go monitoruje.

W przypadku jednorazowej konsultacji samodzielnie wprowadzasz rekomendacje, monitorujesz swoje działania, dokonujesz korekty i rozwiązujesz ewentualne problemy.


DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA?
Ta konsultacja przeznaczona jest dla osób, które:
·        Potrzebują pomocy trenera, który przeanalizuje ich sytuację i przedstawi konkretne rozwiązania danego problemu.
·        Chcą wprowadzać zmiany bez stałego monitoringu, kontaktu, wsparcia drugiej osoby.
·        Nie są pewne, czy potrzebują programu, ale chcą dowiedzieć się, co mogą zmienić na polu odżywiania i suplementacji, jakie badania wykonać itd.

Pomogliśmy osobom borykającym się z poniższymi problemami:
·         cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego,
·         choroby autoimmunologiczne (np. Hashimoto),
·         nietolerancje, alergie pokarmowe,
·         niepłodność, zaburzenia miesiączkowania, PCOS,
·         kontuzje i urazy.


CO OZNACZA, ŻE BĘDĘ MIEĆ PROFIL NA SZTUCE ŻYWIENIA?
Tworzymy Twój profil online, podobnie jak w przychodni zbierane są dane w karcie pacjenta. Wszelkie informacje będą dostępne dla ciebie i dla nas, by w przypadku następnej konsultacji mieć łatwy dostęp do danych. To umożliwi sprawną analizę sytuacji, opisanie zmian, które udało się wprowadzić i nakreślenie dalszego planu działania.


CZY PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO ZAAWANSOWANEJ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI MUSZĘ ZROBIĆ BADANIA?
Tak, wykonaj prosimy badania krwi i moczu, jeśli ostatnie wyniki są starsze niż 3 miesiące. Sprawdź, jakie masz możliwości w ramach swojego ubezpieczenia. Jeśli chcesz wykonać je na własną rękę albo za naszym pośrednictwem, skontaktuj się z nami pisząc na sztukazywienia@gmail.com. Przedstawimy instrukcję i / lub zaproponujemy  pakiety badań (które możesz wykonać w większości miejscowości lub w domu).

Przykładowe badania rekomendowane przez SŻ to:
·        badania krwi (od morfologii krwi, po panel hormonalny, jak i określające status żywieniowy), moczu,
·        badania nadwrażliwości pokarmowej,
·        badania genetyczne,
·        inne, w ramach potrzeb i możliwości.

W niektórych przypadkach, jeśli zachodzi potrzeba, w trakcie zbierania danych prosimy również o przedstawienie wybranych wyników innych specjalistycznych badań, które do tej pory zostały wykonane (np. opisy USG itp.).

Indywidualna konsultacja z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA nie może zastąpić porady lekarskiej. Wprowadzając rekomendacje żywieniowe, suplementacyjne i treningowe w pełni bierzesz odpowiedzialność za każdą decyzję. 


JAK W SKRÓCIE WYGLĄDA SCHEMAT PRACY W CZASIE ZAAWANSOWANEJ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI?
·        Wysyłasz zgłoszenie drogą mailową. W temacie wiadomości wpisujesz „ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA”, podajesz swoje imię, nazwisko oraz wiek.
·        Dostajesz wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i dalszymi instrukcjami.
·        Po zaksięgowaniu przelewu za konsultację udostępnione zostają kwestionariusze. Prosimy o ich dokładne wypełnienie. Aby utrzymać płynność pracy, sugerujemy wypełnienie ich w ciągu 14 dni.
·        Przesyłamy instrukcję dotyczącą udostępnienia nam do analizy Twoich wyników badań krwi (i innych specjalistycznych badań, jeśli zachodzi taka potrzeba). Jeśli badania krwi i moczu wykonywałaś / eś wcześniej niż przed 3 miesiącami, prosimy o ich zaplanowanie i zrealizowanie – wyniki będą potrzebne do stworzenia twojego profilu.
·        Jeśli będziemy widzieć brak kluczowych danych lub brak ważnych badań, a także jeśli po wstępnej analizie będziemy wiedzieć czego ci potrzeba, to następuje przedłużenie czasu do momentu zebrania danych.
·        Po zebraniu danych trener SZTUKI ŻYWIENIA dokonuje analizy (zazwyczaj 1-2 tyg.). Po jej zakończeniu ustala z Tobą termin spotkania.
·        Następuje konsultacja trwająca 45-60 minut.
·        Wspólnie z trenerem układacie spersonalizowany plan zawierający najważniejsze kroki do zrealizowania, z uwzględnieniem aspektów takich jak styl życia, indywidualne potrzeby żywieniowe, suplementacyjne. Przesłane zostają rekomendacje i materiały z informacjami potrzebnymi do realizacji planu.
·        W ciągu 5 dni roboczych możesz zebrać i przesłać pytania dotyczące  rekomendacji tak, by wszystko było dla Ciebie zrozumiale.
·        Przekazane informacje wcielasz w życie i działasz.


Chcesz skorzystać z tej formy konsultacji?
Napisz wiadomość wpisując w temacie
ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA


Imię i nazwisko :

Adres e-mail: (required)

Wiadomość: (required)Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie www.sztukazywienia.com. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest „SZTUKA ŻYWIENIA. SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA” MARCIN BOŃCZA-TOMASZEWSKI z siedzibą w Warszawie przy ul. Niemirowskiej 1 / 57.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Indywidualna konsultacja z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA nie może zastąpić porady lekarskiej. 
Wprowadzając rekomendacje żywieniowe, suplementacyjne i treningowe 
w pełni bierzesz odpowiedzialność za każdą decyzję.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
·       powrót do oferty >>> KLIK <<<
·       wybrane historie osób, które odniosły sukces >>> KLIK <<<