zaawansowana indywidualna konsultacjaZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA dedykowana jest osobom, które:
·         potrzebują całościowego „skanu”
·         chcą dowiedzieć się, jakie najważniejsze kroki warto poczynić, aby poprawić stan zdrowia, sylwetkę i poziom sprawności.

Marcin Bończa-Tomaszewski przeanalizuje Twój profil, dokona szczegółowej analizy w oparciu o najnowszą wiedzę naukową tak, aby określić biochemiczną indywidualność, osobowość, styl życia i aktualny stan zdrowia. Celem jest zaprojektowanie planu, który pozwoli Ci osiągnąć cel.

ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA obejmuje:
·       1 lub 2 konsultacje online / telefoniczne z Marcinem Bończa-Tomaszewskim
·   dzięki zebraniu danych – utworzenie Twojego stałego profilu, z uwzględnieniem danych dotyczących m.in. fizjologii, metabolizmu, układu hormonalnego, historii zdrowia, osobowości, stylu życia
·        analizę wyników badań krwi (jeśli posiadasz aktualne)
·        wskazówki dotyczące suplementacji
·  spersonalizowany plan działania zawierający najważniejsze kroki do zrealizowania, z uwzględnieniem stylu życia, indywidualnych potrzeb żywieniowych, suplementacyjnych; wskażemy również na ewentualną potrzebę dodatkowych testów i badań


JEDNORAZOWY KOSZT: 1495 złPYTANIA I ODPOWIEDZI

CZYM SIĘ RÓŻNI ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA OD PROGRAMÓW SZTUKI ŻYWIENIA?
Początkowe działania, jak zebranie danych i ich analiza, wyglądają bardzo podobnie. Jednak w przypadku programów, po tym etapie następuje długoterminowa współpraca. Wtedy regularnie komunikujesz się z trenerem, który pomaga ci wprowadzić plan i go monitoruje.

W przypadku jednorazowej konsultacji samodzielnie wprowadzasz rekomendacje, monitorujesz swoje działania, dokonujesz korekty i rozwiązujesz ewentualne problemy.


DLA KOGO PRZEZNACZONA JEST ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA?
Ta konsultacja przeznaczona jest dla osób, które:
·        Potrzebują pomocy trenera, który przeanalizuje ich sytuację i przedstawi konkretne rozwiązania danego problemu.
·        Chcą wprowadzać zmiany bez stałego monitoringu, kontaktu, wsparcia drugiej osoby.
·        Nie są pewne, czy potrzebują programu, ale chcą dowiedzieć się, co mogą zmienić na polu odżywiania i suplementacji, jakie badania wykonać itd.

Pomogliśmy osobom borykającym się z poniższymi problemami:
·         cukrzyca, choroby układu sercowo-naczyniowego,
·         choroby autoimmunologiczne (np. Hashimoto),
·         nietolerancje, alergie pokarmowe,
·         niepłodność, zaburzenia miesiączkowania, PCOS,
·         kontuzje i urazy.


CO OZNACZA, ŻE BĘDĘ MIEĆ PROFIL NA SZTUCE ŻYWIENIA?
Tworzymy Twój profil online, podobnie jak w przychodni zbierane są dane w karcie pacjenta. Wszelkie informacje będą dostępne dla ciebie i dla nas, by w przypadku następnej konsultacji mieć łatwy dostęp do danych. To umożliwi sprawną analizę sytuacji, opisanie zmian, które udało się wprowadzić i nakreślenie dalszego planu działania.


CZY PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO ZAAWANSOWANEJ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI MUSZĘ ZROBIĆ BADANIA?
Tak, wykonaj prosimy badania krwi i moczu, jeśli ostatnie wyniki są starsze niż 3 miesiące. Sprawdź, jakie masz możliwości w ramach swojego ubezpieczenia. Jeśli chcesz wykonać je na własną rękę albo za naszym pośrednictwem, skontaktuj się z nami pisząc na sztukazywienia@gmail.com. Przedstawimy instrukcję i / lub zaproponujemy  pakiety badań (które możesz wykonać w większości miejscowości lub w domu).

Przykładowe badania rekomendowane przez SŻ to:
·        badania krwi (od morfologii krwi, po panel hormonalny, jak i określające status żywieniowy), moczu,
·        badania nadwrażliwości pokarmowej,
·        badania genetyczne,
·        inne, w ramach potrzeb i możliwości.

W niektórych przypadkach, jeśli zachodzi potrzeba, w trakcie zbierania danych prosimy również o przedstawienie wybranych wyników innych specjalistycznych badań, które do tej pory zostały wykonane (np. opisy USG itp.).

Indywidualna konsultacja z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA nie może zastąpić porady lekarskiej. Wprowadzając rekomendacje żywieniowe, suplementacyjne i treningowe w pełni bierzesz odpowiedzialność za każdą decyzję. 


JAK W SKRÓCIE WYGLĄDA SCHEMAT PRACY W CZASIE ZAAWANSOWANEJ INDYWIDUALNEJ KONSULTACJI?
·        Wysyłasz zgłoszenie drogą mailową. W temacie wiadomości wpisujesz „ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA”, podajesz swoje imię, nazwisko oraz wiek.
·        Dostajesz wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i dalszymi instrukcjami.
·        Po zaksięgowaniu przelewu za konsultację udostępnione zostają kwestionariusze. Prosimy o ich dokładne wypełnienie. Aby utrzymać płynność pracy, sugerujemy wypełnienie ich w ciągu 14 dni.
·        Przesyłamy instrukcję dotyczącą udostępnienia nam do analizy Twoich wyników badań krwi (i innych specjalistycznych badań, jeśli zachodzi taka potrzeba). Jeśli badania krwi i moczu wykonywałaś / eś wcześniej niż przed 3 miesiącami, prosimy o ich zaplanowanie i zrealizowanie – wyniki będą potrzebne do stworzenia twojego profilu.
·        Jeśli będziemy widzieć brak kluczowych danych lub brak ważnych badań, a także jeśli po wstępnej analizie będziemy wiedzieć czego ci potrzeba, to następuje przedłużenie czasu do momentu zebrania danych.
·        Po zebraniu danych trener SZTUKI ŻYWIENIA dokonuje analizy (zazwyczaj 1-2 tyg.). Po jej zakończeniu ustala z Tobą termin spotkania.
·        Następuje konsultacja trwająca 45-60 minut.
·        Wspólnie z trenerem układacie spersonalizowany plan zawierający najważniejsze kroki do zrealizowania, z uwzględnieniem aspektów takich jak styl życia, indywidualne potrzeby żywieniowe, suplementacyjne. Przesłane zostają rekomendacje i materiały z informacjami potrzebnymi do realizacji planu.
·        W ciągu 5 dni roboczych możesz zebrać i przesłać pytania dotyczące  rekomendacji tak, by wszystko było dla Ciebie zrozumiale.
·        Przekazane informacje wcielasz w życie i działasz.


Chcesz skorzystać z tej formy konsultacji?
Napisz wiadomość na adres sztukazywienia@gmail.com 
wpisując w temacie
ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Indywidualna konsultacja z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA nie może zastąpić porady lekarskiej. 
Wprowadzając rekomendacje żywieniowe, suplementacyjne i treningowe 
w pełni bierzesz odpowiedzialność za każdą decyzję.  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
·       powrót do oferty >>> KLIK <<<
·       wybrane historie osób, które odniosły sukces >>> KLIK <<<