konsultacja telefoniczna / onlineKonsultacja, podczas której celem jest odpowiedzenie na ważne dla Ciebie pytania i pomoc w wybraniu właściwej dla Ciebie drogi.

Ta forma konsultacji dedykowana jest osobom, które:
·        chcą zmienić zdrowie, sylwetkę i sprawność,
·        interesują się odżywianiem, ale nie wiedzą, od czego zacząć zmiany,
·        dużo czytają na temat zdrowego żywienia, treningu, a jednocześnie mają dużo wątpliwości,
·        chcą skonsultować się ze specjalistą i zyskać pewność, że wybrały dobrą drogę do swojego celu,
·        potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień z dziedziny żywienia, treningu, suplementacji, psychologii zmiany i in.


KOLEJNE KROKI
·        Wysyłasz zgłoszenie drogą mailową. W temacie wiadomości wpisujesz „KONSULTACJA TEL / ONLINE”, podajesz swoje imię, nazwisko oraz wiek.
·        W odpowiedzi dostajesz szablon do wpisania pytań, na które poszukujesz odpowiedzi.
·        Ustalamy dogodny termin oraz formę komunikacji (telefon / Skype / Hangout). Konsultacja możliwa jest zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00.
·        Prosimy o dokonanie wpłaty na podany w mailu numer konta oraz przesłanie na email elektronicznego potwierdzenia przelewu. 
·        Podczas spotkania omawiamy przesłane wcześniej pytania.
·        Przekazane informacje wcielasz w życie i… działasz!


CZAS TRWANIA: 60 minut
KOSZT: 250 zł


Chcesz skorzystać z tej formy konsultacji?
Napisz wiadomość wpisując w temacie

KONSULTACJA TEL / ONLINE


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprawdź inne możliwości konsultacji:


2: KONSULTACJA OSOBISTA -  polecana osobom, które potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień oraz chcą się osobiście spotkać ze specjalistą, żeby omówić nurtujące je kwestie. W jej trakcie omawiamy przesłane wcześniej pytania. Jeśli wystarczy czasu, poruszamy inne interesujące Cię kwestie. /więcej/

CZAS TRWANIA: 75-90 minut

3: KONSULTACJA OSOBISTA Z POMIARAMI KOMPOZYCJI CIAŁA -  dedykowana jest osobom, które potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień (z dziedziny żywienia, treningu, suplementacji, psychologii zmiany i in.), chcą się osobiście spotkać ze specjalistą, żeby omówić nurtujące je kwestie, pragną dowiedzieć się więcej na temat swojej kompozycji ciała i biotypu. /więcej/

CZAS TRWANIA: 90 minut
4: ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA - dedykowana jest osobom, które potrzebują całościowego „skanu”, w tym wglądu w wyniki badań krwi oraz chcą dowiedzieć się, jakie najważniejsze kroki w tym momencie warto poczynić, aby poprawić stan zdrowia, sylwetkę i poziom sprawności. /więcej/


Wróć do >>> oferty <<<