kontakt

COACHING SZTUKI ŻYWIENIA
Najszybciej zgłosisz się do programu pisząc e-mail na adres sztukazywienia@gmail.com. Napisz do nas wiadomość podając imię, nazwisko, nazwę interesującego Cię programu i pisząc kilka słów o sobie. Przeanalizujemy Twoje zgłoszenie i prześlemy więcej informacji dotyczących najlepszego dla Ciebie programu. Więcej informacji o programach tutaj >>> KLIK <<<.


ODŻYWIANIE, TRENING, SUPLEMENTACJA
Jesteśmy w trakcie realizacji wielu projektów, a liczba pytań zwiększa się z dnia na dzień, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Na wszelkie pytania dotyczące odżywiania, treningu, suplementacji i innych skutecznych strategii odpowiadamy w miarę możliwości czasowych. Proponujemy również zapoznanie się z artykułami oznaczonymi etykietą ‘szybkie pytanie. szybka odpowiedź’ – być może zawierają odpowiedź na Twoje pytanie.

Jeśli chcesz mieć stały i bezpośredni kontakt z ekspertem, rekomendujemy nawiązanie osobistej współpracy trenerskiej podczas programu SZTUKI ŻYWIENIA albo skorzystanie z konsultacji.


MIEJSCE I GODZINY PRACY
Na co dzień pracujemy przede wszystkim na terenie Warszawy. Podstawowy kontakt i sprzedaż usług odbywają się drogą internetową, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

W przypadku Klientów korzystających z osobistych konsultacji lub treningów spotkania odbywają się w dogodnym miejscu, na terenie Warszawy, od poniedziałku do soboty. Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów, seminarium, wykładu na terenie całej Polski.


WSPÓŁPRACA I NAUKA
Pomoc trenerska w osiąganiu celów, coaching żywieniowo-treningowy zmieniający życie dla wszystkich, którzy tego pragną - to nasza misja. Jeśli dzielisz tę pasję, jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, a tematyka aktywnego stylu życia, zdrowia i sylwetki nie jest Ci obca, to jesteś na dobrej drodze!

Współpracę ze SZTUKĄ ŻYWIENIA możesz nawiązać m.in. poprzez pracę trenerską, tworzenie artykułów, rekomendacji, realizowanie warsztatów, seminariów. Sam sobie wyznaczasz godziny pracy, a jej efekty zależą wyłącznie od Ciebie. Ogrom korzyści, praca gdziekolwiek będziesz i, co najważniejsze, realizowanie pasji.

Uwielbiamy aktywność, sport, kochamy odżywianie. Wiemy również, że nie jest łatwo realizować swoje pasje poprzez pracę. SZTUKA ŻYWIENIA stwarza tę możliwość. Jesteśmy otwarci na kreatywne, pełne energii osoby. Ludzi o różnych zdolnościach kochających to, co robią. Jeśli chcesz z nami tworzyć SZTUKĘ ŻYWIENIA, wyślij prosimy wiadomość z CV i listem motywacyjnym.


KTO ZASTANAWIA SIĘ NIM ZROBI PIERWSZY KROK,
CAŁE ŻYCIE SPĘDZI NA JEDNEJ NODZE.