konsultacja osobista z pomiarami kompozycji ciałaKonsultacja osobista z pomiarami kompozycji ciała dedykowana jest osobom, które:
·        potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień z dziedziny żywienia, treningu, suplementacji, psychologii zmiany i in.
·        chcą osobiście spotkać ze specjalistą, żeby omówić nurtujące je kwestie,
·        pragną dowiedzieć się więcej na temat swojej kompozycji ciała, % tkanki tłuszczowej, ilości masy mięśniowej.


KOLEJNE KROKI
·        Wysyłasz zgłoszenie drogą mailową. W temacie wiadomości wpisujesz „KONSULTACJA Z POMIARAMI KOMPOZYCJI CIAŁA”, podajesz swoje imię, nazwisko oraz wiek.
·        W odpowiedzi dostajesz szablon do wpisania pytań, na które poszukujesz odpowiedzi. Wypełniony przesyłasz z powrotem.
·        Ustalamy dogodny termin oraz godzinę spotkania. Konsultacja możliwa w Warszawie, od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 18:00.
·        Przystępujemy do konsultacji. Na początku dokonujemy pomiarów kompozycji ciała. Pomiarów dokonujemy najbardziej precyzyjnym fałdomierzem Harpenden wykorzystując grubość fałdów skórnych w 9-11 różnych punktach ciała. W ten sposób określamy ilość tkanki tłuszczowej i beztłuszczowej oraz newralgiczne punkty, w których Twój organizm kumuluje najwięcej tłuszczu. Ten rodzaj pomiarów to najbardziej zaawansowana opcja - stanowi jeden z elementów określających nasz biotyp.
·        Następnie omawiamy przesłane wcześniej pytania. Jeśli wystarczy czasu, poruszamy inne interesujące Cię kwestie.
·        W ciągu 5-14 dni roboczych dostajesz na email wynik pomiarów wraz z analizą.
·        Przekazane informacje wcielasz w życie i… działasz!


CZAS TRWANIA: 90 minut
KOSZT: 395 zł


Chcesz skorzystać z tej formy konsultacji?
Napisz wiadomość wpisując w temacie

KONSULTACJA OSOBISTA Z POMIARAMI


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sprawdź inne możliwości konsultacji:


1: KONSULTACJA TELEFONICZNA / SKYPE -  konsultacja, podczas której celem jest odpowiedzenie na ważne dla Ciebie pytania i pomoc w wybraniu właściwej dla Ciebie drogi. /więcej/

CZAS TRWANIA: 60 minut

2: KONSULTACJA OSOBISTA -  polecana osobom, które potrzebują wyjaśnienia wybranych zagadnień oraz chcą się osobiście spotkać ze specjalistą, żeby omówić nurtujące je kwestie. W jej trakcie omawiamy przesłane wcześniej pytania. Jeśli wystarczy czasu, poruszamy inne interesujące Cię kwestie. /więcej/

CZAS TRWANIA: 75-90 minut

4: ZAAWANSOWANA INDYWIDUALNA KONSULTACJA -dedykowana jest osobom, które potrzebują całościowego „skanu”, w tym wglądu w wyniki badań krwi oraz chcą dowiedzieć się, jakie najważniejsze kroki w tym momencie warto poczynić, aby poprawić stan zdrowia, sylwetkę i poziom sprawności. /więcej/


Wróć do >>> oferty <<<