B 2 B

Interesujesz się zdrowiem i kondycją człowieka? Twoja firma zajmuje się dziedziną żywienia, aktywności fizycznej lub suplementacji? Jeśli chcesz, by Twój projekt był wspierany przez ludzi z pasją, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy otwarci na ciekawe propozycje, nie boimy się wyzwań, a głowy mamy pełne pomysłów.fot. Daniel Gnap  © www.danielgnap.comPROGRAMY TRANSFORMACJI DLA FIRM, GRUP, KLUBÓW
Tę ofertę kierujemy do firm, klubów lub innych organizacji, które dostrzegają potrzebę inwestowania w swoich pracowników i pragną umożliwić im poprawę zdrowia, sprawności i sylwetki.

Poprzez naukę skutecznych strategii (obejmujących odżywianie, aktywność fizyczną, suplementację, psychikę, styl życia) i naukę wdrażania ich w codzienne życie prowadzimy grupę do celu, sukcesu. Dla jednych będzie to zgubienie zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawa zdrowia, dla innych osiągnięcie celów sportowych.

Osobisty kontakt z trenerem czuwającym nad procesem zmian, spotkania odbywające się w dogodnym dla grupy miejscu (np. siedzibie firmy) i czasie, a także dbałość o indywidualny charakter współpracy z każdą osobą stanowią gwarancję osiągnięcia sukcesu przez grupę.

Każdy program projektujemy na podstawie indywidualnych potrzeb grupy uwzględniając wyznaczone do osiągnięcia cele. Spotkania w ramach programu transformacji np. dla wyższej kadry zarządzającej mogą odbywać się w 4-5 osobowych grupach lub indywidualnie.

 
U Beaty Sadowskiej w programie "W Biegu i na Wybiegu"KONSULTACJE EKSPERCKIE, ARTYKUŁY, PRZEPISY KULINARNE
Naszym celem nie jest obarczenie teorią, ale zastosowanie takich metod aktywizujących, które usprawnią działania i przybliżą do celu. Dajemy wiedzę, ale pokazujemy też jak przełożyć ją na codzienność. Chcemy, by każdy zyskał świadomość siebie. Stawiamy na samodzielność, kreatywność oraz wykorzystanie nabytych umiejętności.

Zapraszamy do lektury

Dlatego chętnie pomagamy dziennikarzom  telewizyjnym, radiowym i prasowym w przygotowaniu materiałów związanych ze zdrowym stylem życia. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu artykułów specjalistycznych i popularnonaukowych oraz rozdziałów do poradnika dla osób aktywnych (2 tomy „100 porad gór”). Nasza działalność to również nietuzinkowe przepisy kulinarne zilustrowane autorskimi zdjęciami.


UDZIAŁ W WYDARZENIACH
Udzielamy wsparcia merytorycznego (np. wystąpienie eksperckie na konferencji prasowej), bierzemy udział, pomagamy w organizowaniu wydarzeń związanych z tematyką odżywiania, aktywności fizycznej i wszelkich zagadnień związanych ze zdrowym, stylem życia.


Marcin Bończa-Tomaszewski prowadzący wykłady i zajęcia dla uczestników Kursu na Instruktora Wspinaczki Sportowej organizowanego przez warszawską AWF, marzec - kwiecień 2014

PROJEKTOWANIE ORAZ OPINIOWANIE PRODUKTÓW, SUPLEMENTÓW
Jeśli potrzebujesz pomocy niezależnego eksperta przy udoskonalaniu istniejącego lub tworzeniu nowego produktu, możemy zaoferować usługę konsultingową oraz przygotowanie materiałów merytorycznych dla prasy.

Tutaj przeczytasz o posiłku 3S zaprojektowanym dla kawiarni Hoża 51.

SEMINARIA, WARSZTATY
Jesteśmy otwarci na współpracę z:
  • klubami fitness,
  • salonami urody, SPA,
  • hotelami, pensjonatami,
  • firmami zajmującymi się rozwojem osobistym,
  • portalami internetowymi zajmującymi się tematyką fitness i wellness.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykładów, warsztatów i kursów pod tym linkiem >>> KLIK<<<

fast food SZTUKI ŻYWIENIA w Centrum Warszawy - 3 receptury opracowane dla kawiarni Hoża 51