top dietary trends. nie tylko o probiotykach i alergiachfot.Michalina Bończa-Tomaszewska

Przez ostanie lata zaobserwowaliśmy, że przywrócenie prawidłowej flory bakteryjnej przynosi wiele korzyści. Wspomaga nie tylko zdrowie, ale formę sportową i utratę zbędnych kilogramów (co potwierdzają nowe badania: link).


Co o tym sądzicie? Uwzględniacie produkty zawierające probiotyki lub suplementujecie się? Jeśli tak, to co wybieracie i jakie efekty obserwujecie?


Z uwagi na sporą popularność ostatniej konferencji o alergiach i nietolerancjach pokarmowych czasopismo Food Forum oraz Instytut Mikroekologii przygotowali kolejną konferencję w tej tematyce.

Konferencja „Top dietary trends, czyli aktualne trendy żywieniowe w alergiach pokarmowych” dotyczyła będzie rzadko poruszanych zagadnień związanych m.in. z alergią utajoną, nadwrażliwością pokarmową oraz zaburzeniami mikroflory jelitowej. Cenieni naukowcy i dietetycy powiedzą o praktycznych aspektach leczenia alergii, m.in. o ich związkach z otyłością, autyzmem oraz ADHD. Uczestnicy dowiedzą się także o terapii probiotykami – rzadko jeszcze stosowanej przez specjalistów od żywienia oraz lekarzy.

CZAS I MIEJSCE KONFERENCJI
22 marca 2014 r.
Poznań – Luboń, Hotel Poznański

KOSZT
Cena uczestnictwa:120,00 zł brutto

O szczegółach konferencji można przeczytać tutaj na stronie czasopisma Food Forum.


Komentarze