zapisz się na konsultację

Każdy ma prawo osiągnąć swoje cele, spełnić marzenia, bez względu na to czy pragnie schudnąć, poprawić sylwetkę, zdrowie i wynik sportowy. Większość z nich wiąże się z dokonaniem pewnych zmian… Wiemy, że prawdziwa, długoterminowa zmiana wymaga czasu i wsparcia mentorów, dlatego stworzyliśmy trenerski program nauki skutecznych nawyków™.ostatni program w 2012 startuje w październiku!
…………………………………………………………………………………………………..

By dowiedzieć się więcej na temat programów SZTUKI ŻYWIENIA, zajrzyj tu. A jeśli interesuje Cię przystąpienie do programu, zapisz się na listę oczekujących, ponieważ liczba miejsc w programach jest ściśle ograniczona.Być może znasz PROGRAMY SZTUKI ŻYWIENIA, ale zastanawiasz się
·         Czy to na pewno dla mnie?
·         Czy jestem dobrym kandydatem do takiego programu?
·         Czy system działań będzie mi odpowiadać?
·         Czy nie zmarnuję pieniędzy?

Faktycznie, długoterminowe programy są najbardziej skuteczne. Ale naszą pasją jest pomoc w osiąganiu celów i marzeń!!! Więc jeśli zastanawiasz się nad przystąpieniem do programu, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, dzięki której:
·         Otrzymasz pomoc w dokładnym zidentyfikowaniu problemu i dookreśleniu celu.
·         Dowiesz się wszystkiego o programach i ofercie.
·         Stwierdzisz, czy proponowany program w 100% odpowiada Twoim oczekiwaniom.

By zrobić krok naprzód, potrzeba nabrać przekonania, rozwiać wszelkie wątpliwości. My zrobiliśmy krok ku Twoim celom, teraz pora na Ciebie.


gratisowa konsultacja
…………………………………………………………………………………………………..

Jeśli chcesz poznać możliwości, jakie oferuje program SZTUKI ŻYWIENIA oraz odpowiedzieć sobie na pytanie, czy i jak może on pomóc w stworzeniu wymarzonych: sylwetki, zdrowia i sprawności, zapisz się na konsultację telefoniczną / skype. Uwaga!!! Liczba miejsc jest ograniczona do 5. Zapisy przyjmujemy do 28 października, do godz. 24:00.