program '1 NA 1'


Program skierowany do osób, które pragną stale mieć osobisty kontakt z trenerem czuwającym nad procesem zmian. Spotkania odbywają się w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie.

To najbardziej spersonalizowana, ekskluzywna opcja w ramach której:
  • Określimy profil fizjologiczny, zdrowotny (np. wydolność), hormonalny, sprawnościowy. Weźmiemy pod lupę m.in. typ osobowości, nawyki żywieniowe, styl życia.
  • Zaprojektujemy zintegrowany program uwzględniający żywienie, psychikę, trening i suplementację.
  • Zdobędziesz niezbędną wiedzę żywieniową, a także umiejętności potrzebne do utrzymania nawyków.
  • Będziemy czuwać, monitorować Twoje postępy oraz dokonywać niezbędnych korekt.
  • W trakcie konsultacji odbywających się co 2 tygodnie dokonujemy niezbędnych pomiarów (np. kompozycji ciała), weryfikujemy plan działania, by jeśli zajdzie potrzeba dokonać korekty. Jest to również czas, w którym zapoznasz się z niezbędnymi strategiami przyspieszającymi drogę do osiągnięcia wymarzonego celu.
  • Jeśli z jakiegoś powodu będziesz musiał odwołać spotkanie, stały dostęp online i telefoniczny do trenera umożliwi uzyskanie odpowiedzi na każde pytanie.


Programy SZTUKI ŻYWIENIA to zintegrowany system uwzględniający m.in. odżywianie, trening, suplementację, regenerację, strategie kulinarne, motywację. Czyli wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć swój cel.

programy indywidualne lub grupowe
Niezależnie od tego, jaki rodzaj programu wybierzesz, to każdy z nich jest wysoce zindywidualizowany i tak sformułowany, by umożliwić Ci osiągnięcie celu. Programy grupowe dotyczą małej grupy osób, które rozpoczynają program w tym samym czasie oraz obrali podobny cel np. wszyscy mają tłuszcz do zrzucenia.

poziomy
Różny wiek, doświadczenie, talenty, a także ‘poziom żywieniowy’. Dlatego dostosowujemy program do każdego uczestnika. Dzięki określeniu poziomu masz pewność, że program będzie w 100% odpowiadał Twoim potrzebom. W końcu nikt nie zaczyna przygotowań do maratonu od przebiegnięcia całego dystansu. Tak jak zdobywałeś swoje umiejętności i wykształcenie, tak nauczysz się bycia szczupłym, zdrowym i sprawnym. A szkoła SZTUKI ŻYWIENIA to żywieniowy Harvard, więc lepiej nie mogłeś trafić.

programy treningowe
Projektujemy programy treningowe odpowiadające różnym celom. Dostarczamy Ci informacje, które pozwolą nauczyć się ćwiczeń kontrolować progres.

jeden nawyk w danym czasie
Radykalna zmiana sposobu odżywiania czy gotowe plany dietetyczne zazwyczaj kończą się fiaskiem. Ludzie korzystają z nich przez krótki czas (jeśli w ogóle). Dlaczego? Powód jest dość prosty: za dużo naraz. SZTUKA ŻYWIENIA to budowanie Twojego planu żywieniowego cegiełka po cegiełce i zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami. Jeśli wprowadzona zmiana została ugruntowana, to po 2-4 tygodniach wprowadzamy kolejną. Tym sposobem po kilku miesiącach nowy nawyk staje się zupełnie naturalny. Gdy skuteczne nawyki są częścią Twojego życia, nawet nie musisz o nich myśleć.

lekcje aktywizujące
Każdego tygodnia przedstawiamy Ci nowy temat do zrozumienia i zastosowania. Odpowiednio dobrane lekcje i ćwiczenia pozwolą dowiedzieć się „co, jak i dlaczego”. Tylko wdrożona w życie teoria ma szansę zaprocentować!

zintegrowana analiza postępów
Będziesz odpowiadać na proste pytanie: czy wykonałeś dziś swoje nawyki? czy wykonałeś zaplanowaną aktywność? Analizujemy Twoje postępy, poziom regeneracji i motywacji, by na bieżąco dostosowywać program do Twoich potrzeb.

analiza kompozycji ciała
W wybrany dzień (np. soboty) mierzysz swoje postępy. Ważysz się i mierzysz obwody (czasem grubość fałdów skórnych). Nie martw się, dowiesz się, jak odpowiednio wykonywać pomiary. Wspólnie będziemy monitorować wyniki. Pomiary dostarczają trenerowi obiektywnych danych, dzięki którym ocenia, czy Twój plan działa jak należy.

analiza sylwetki
Program transformacji dotyczy również Twojego wyglądu. Dlatego co kilka tygodni prosimy również o wykonywanie zdjęć sylwetki. To pozwala na systematyczne porównywanie wyglądu sylwetki, a dla Ciebie stanowi niezbędną motywację.

stałe wsparcie eksperta
Programy SZTUKI ŻYWIENIA to stałe wsparcie osób, które traktują swoją pracę jako pasję i misję. Dla nas Twój sukces jest osobistym zwycięstwem, który buduje lepszą przyszłość dla Ciebie i innych. Staniesz się częścią rodziny SZTUKI ŻYWIENIA, a najlepsi specjaliści będą Cię stale wspierać.


programy transformacji 2016!
…………………………………………………………………………………………………..

Czujesz, że potrzebujesz dokonać zmian raz na całe życie? Jeśli interesuje Cię współpraca z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA, zapisz się na listę oczekujących, ponieważ w tym momencie trwają nabory na 2016 r., a pula miejsc szybko się wyczerpuje. Napisz również kilka słów o sobie: co Cię motywuje? Co chcesz osiągnąć? Którym programem jesteś zainteresowana/y?