programy 2014Jak być w dobrej formie, nawet jeśli wokół jej brak?


Poprawić jakość życia, zoptymalizować zdrowie, sylwetkę i sprawność. Dostarczyć praktycznych informacji podpartych nauką. 
Taka jest misja SZTUKI ŻYWIENIA.Pomagamy osiągnąć wielkie, inspirujące cele. Pomagamy różnym osobom zdrowo i skutecznie osiągnąć szczupłe ciało na całe życie, niezależnie, czy są to zapracowani rodzice albo dziadkowie czy sportowcy. Sprawiamy, że cały proces zmiany, nauki o osiągnięcia wymarzonej formy jest łatwiejszy i szczęśliwszy niż mogłoby się nam do tej pory wydawać. Teraz SYSTEM SKUTECZNEGO STYLU ŻYCIA™ dostępny jest dla wszystkich!


Indywidualny coaching SZTUKI ŻYWIENIA jest rezultatem wieloletnich doświadczeń trenerskich wyniesionych ze współpracy ze sportowcami, rekreacyjnie ćwiczącymi, osobami dopiero podejmującymi aktywność fizyczną czy borykającymi się z problemami zdrowotnymi. Historie osób, które odniosły sukces zawarliśmy tutaj. Co tak naprawdę działa? - pytają wszyscy. Prawdopodobnie i Ty oczekujesz odpowiedzi na to pytanie. Naszą odpowiedź poznasz w tym artykule.

trenerski program nauki skutecznych nawyków
To zintegrowany system uwzględniający m.in. odżywianie, trening, suplementację, regenerację, strategie kulinarne, motywację. Czyli wszystko, czego potrzebujesz, by osiągnąć swój cel. SZTUKA ŻYWIENIA to:
  • wsparcie trenera, z którym masz indywidualny kontakt (a nie z anonimem czy sztuczną inteligencją),
  • podejmowanie decyzji i codziennych wyborów, które przybliżają Cię do celu,
  • wsparcie osób rozumiejących Twoje potrzeby i mających podobne cele.

100% gwarancji rezultatów
Współpracując z nami przez 12 miesięcy osiągniesz życiową formę lub nie zapłacisz ani grosza.

2000 zł nagrody dla najlepszych transformacji 2014 roku!
Zdobądź formę życia i zyskaj pieniądze. Niech 1000 zł stanie się dodatkową motywacją.

Niezależnie czy jesteś kobietą, mężczyzną, czy pasjonatem sportu, zrobiłeś już pierwsze kroki ku swoim celom albo odżywianie i aktywność są Ci zupełnie obce, program SZTUKI ŻYWIENIA jest dla Ciebie. Zapisz się na listę VIP, żeby zarezerwować miejsce programie. Start w lutym 2014!!!nowe programy transformacji 2014!
…………………………………………………………………………………………………..
Czujesz, że potrzebujesz dokonać zmian raz na całe życie? Jeśli interesuje Cię współpraca z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA, zapisz się na listę oczekujących, ponieważ w tym momencie trwają nabory na 2014 r., a pula miejsc szybko się wyczerpuje. Napisz również kilka słów o sobie: co Cię motywuje? Co chcesz osiągnąć? Którym dokładnie programem jesteś zainteresowana/y? Na Twoje zgłoszenie czekamy na sztukazywienia[małpa]gmail[kropka]comCzytaj również: