10 skutecznych nawyków budujących wymarzoną sylwetkętekst: Marcin Bończa-Tomaszewski

Samodzielne próby utraty tkanki tłuszczowej w 98% przypadków kończą się niepowodzeniem. Jednak nie dlatego, że utrata zbędnego tłuszczu jest niemożliwa. Większość osób chce wdrożyć wszystko na raz. Podejście ‘wszystko albo nic’ jest najgorszym z możliwych, powoduje porażki i frustrację. Pomyśl, ile zajmuje nauka nowego języka? A w 4 tygodnie chcesz nauczyć się skutecznych nawyków…?

Prawdziwa i skuteczna przemiana wymaga czasu. Zmiana nawyków powiedzie się tylko wtedy, gdy tempo wdrażania nowego nawyku pozwala wykonywać go codziennie. Jeśli nie chcesz dołączyć do 98% tych, którzy odnoszą porażkę, zastosuj metodę SZTUKI ŻYWIENIA.


Poniżej przedstawiamy listę nawyków i zachowań, które pomogą Ci stracić tłuszcz. Wybierz jeden i stosuj przez następne 14-21 dni lub więcej. Ale zanim to zrobisz, zadaj sobie pytanie:
  • Czy jestem w stanie go przestrzegać na 100%? W skali od 0 do 10, jaką mam pewność, że wykonam go przez najbliższe 14 dni?

Jeśli 9 lub 10 – świetnie. Jeśli mniej, potrzebujesz uczynić nawyk łatwiejszym tak, by mieć pewność, że go wykonasz. Pamiętaj, bądź szczery. Zapomnij o tym, co powinieneś robić, jak jeść i ćwiczyć. Odpowiedz sobie na pytanie:
  • Co jestem w stanie zrobić od teraz?

Jedynie mając 100% pewność, możesz od dziś wdrażać jeden, szybki i łatwy nawyk. Dzięki temu dołączysz do grona osób, które odniosły sukces. Więcej na temat wdrażania nawyków przeczytasz tutaj.  
10 SKUTECZNYCH NAWYKÓW

1.
PRZEZ OK. 5 GODZIN W TYGODNIU ĆWICZ W SYSTEMIE ‘SIR’
(TRENING SIŁOWY, INTENSYWNY – INTERWAŁOWY I AKTYWNY RELAKS).
2.
DO KAŻDEGO ŚNIADANIA ZAŻYWAJ MULTIWITAMINĘ I OLEJ RYBI .
3.
PIJ PRZYNAJMNIEJ 2 LITRY WODY DZIENNIE.
4.
JEDZ PRZYNAJMNIEJ PORCJĘ WARZYW W KAŻDYM POSIŁKU.
5.
ŚPIJ MINIMUM 7- 8 GODZIN DZIENNIE.
6.
KAŻDY POSIŁEK JEDZ WOLNO, ŚWIADOMIE, KOŃCZ NA ¾ NAPEŁNIENIA.
7.
JEŚLI MASZ SIEDZĄCY TRYB, KAŻDEGO DNIA WSTAŃ PRZYNAJMNIEJ DWUKROTNIE, PRZEJDŹ SIĘ I POROZCIĄGAJ PRZEZ 5 MINUT.
8.
JEDZ 4 POSIŁKI DZIENNIE (CZASEM 5).
9.
W KAŻDYM POSIŁKU SPOŻYWAJ CHUDE ŹRÓDŁO BIAŁKA.
10.
PRODUKTY ZBOŻOWE ZASTĄP WARZYWAMI ZIELONYMI I STRĄCZKOWYMI.
Powyższa dziesiątka to dobry początek procesu utraty tkanki tłuszczowej. Pamiętaj, by nie wprowadzać wszystkich naraz. Wybierz 1 nawyk, co do którego masz pewność, że będziesz go wykonywać przez najbliższe 14 dni. Gdy staniesz się mistrzem, dodaj kolejny. Oto najlepszy sposób nauki nowych skutecznych nawyków. Krok po kroku.
  • Który skuteczny nawyk wprowadzisz w najbliższych 2-3 tygodniach?
  • Co zrobisz, by go wprowadzić?

Oto pomocne narzędzie. W takiej tabeli możesz zaznaczać wykonywanie wybranego nawyku.


PON
WTO
ŚRO
CZW
PIĄ
SOB
NIE
TYDZ. 1TYDZ. 2Powodzenia!!! I koniecznie poinformuj nas, jak idzie! A jeśli potrzebujesz wsparcia osób, które wiedzą, jak pomóc w trakcie przemiany, zapraszamy do programu - nauczysz się dokonywać takich zmian, by mieć wymarzone zdrowie, ciało i sprawność.„Potrzebujesz pomocy trenera przy wprowadzaniu skutecznych zmian?
Zapisz się na listę VIP do programów na 2016 rok
>>> KLIK <<<
Niezależnie, jaką drogę wybierzesz, zastosowanie wskazówek
SZTUKI ŻYWIENIA I TRENINGU pomoże Ci rozwiązać problem.