"zyskać świadomość, jak to wszystko poukładać"


Piotr, 38 lat

Przed rozpoczęciem programu Piotrek ćwiczył wiele lat, ale bez wymarzonych rezultatów. Piotrek zmienił kompozycję ciała, stracił tkankę tłuszczową i zbudował mięśnie. Poprawił również wyniki siłowe i, co podkreśla, zyskał świadomość ciała, zdrowia i sprawności.Marcin Bończa-Tomaszewski: Co skłoniło cię do nawiązania współpracy?

Piotr Grzegorzewski: Ćwiczyłem na siłowni już wiele lat, ale bez satysfakcjonujących rezultatów. Chciałem, żeby ktoś mi pomógł w kwestii żywienia i suplementacji. Wiedziałem, że ludzie próbują różnych rzeczy na własną rękę, ale chciałem, żeby pomagał mi specjalista.

MBT: Skąd czerpałeś wcześniej wiedzę na temat treningu, żywienia i suplementów?

P.G.: Z tego, co mi doradzono na siłowni, w sklepie. Ale to nie przynosiło rezultatów.

MBT: Jakie wyniki przyniósł program?

P.G.: Zgubiłem 7 kg i moje ciało zaczęło świetnie wyglądać. Zarysowały się mięśnie, straciłem zbędny tłuszcz. W czerwcu naprawdę dobrze wyglądałem.

MBT: OK., więc spójrzmy na wyniki.


20 lutego
28 maja
WAGA
80 kg
74 kg
RAMIONA
117 cm
114 cm
KLATKA
97 cm
98 cm
BICEPS
38 cm
37 cm
PRZEDRAMIĘ
28 cm
30 cm
NADGARSTEK
17,5 cm
17,5 cm
TALIA 1
81 cm
71 cm
TALIA 2
87 cm
82 cm
BIODRA
97 cm
94 cm
UDO
60,5 cm
56,5 cm
KOLANO
37 cm
37 cm
ŁYDKA
38 cm
38 cm
KOSTKA
23 cm
22,5 cm

MBT: Jakie inne korzyści odniosłeś?

P.G.: Poprawiły się moje wyniki siłowe. Wycisnąłem 106 kg, przedtem około 90 kg. W martwym ciągu 121 kg. Zwiększyłem ogólną kondycję i obciążenie w innych ćwiczeniach. Nauczyłem się też nowych metod treningowych i ćwiczeń.

MBT: Doskwierały Ci przy tym bóle stawów, problemy z kręgosłupem, urazy?

P.G.: Nie miałem żadnych problemów.

MBT: Jakie korzyści odniosłeś z programu? Co się podobało a co nie?

P.G.: Ciekawe, różnorodne ćwiczenia, spadek wagi i poprawa wyglądu. A najważniejsze to zyskanie świadomości, jak to wszystko poukładać. Wiem, jak ćwiczyć, jak poukładać posiłki, jak ważny jest tłuszcz, kiedy jeść węglowodany. Po prostu zyskałem świadomość, że żywienie i ćwiczenia możesz kontrolować tak, by przynosiły efekty. Tak samo z ćwiczeniami. Wiem jak ćwiczyć, by zyskać masę mięśniową, schudnąć.

MBT: Czy program był uciążliwy? Czy czułeś się głodny, gorzej się czułeś?

P.G.: Na początku nie był trudny, ponieważ przynosił efekty, widać było stopniową różnicę. Program nie był ciężki do utrzymania. Samemu byłoby o wiele trudniej coś osiągnąć i to utrzymać.

MBT: Jak na Twoją przemianę reagowali znajomi?

P.G.: Widzieli zmianę, mówili, że świetnie wyglądam.

MBT: Co sądzisz o współpracy ‘online’? Masz doświadczenie w obydwu modelach. Czy ‘online’ też jest Twoim zdaniem skuteczny? Czy tylko program ‘1 na 1’, ze spotkaniami?

P.G.: Czasem po prostu nie masz czasu lub nie chce ci się spotykać. Dużo lepiej czuję się w programie internetowym. Mogę wyznaczyć sobie wolne chwile i dostosować czas. Dlatego według mnie jest to dużo lepsze niż osobiste spotkania. Współpracujesz przez internet, ale żywienie i ćwiczenia są sprecyzowane i monitorowane.

MBT: Co lubisz jeść i jakie suplementy są dla Ciebie najważniejsze?

P.G.: Lubię orzechy włoskie, migdały, jabłka, ogórki kiszone, wołowinę. Żywienie jest najważniejsze. Suplementy to tylko dodatki. Witaminy i minerały, magnez, Omega-3, skonstruowany pod moje potrzeby zestaw potreningowy  (białko, węglowodany, kreatyna itp.). Do tego zielona herbata.

MBT: Co byś doradził znajomemu, który zastanawia się nad współpracą ze SZTUKĄ ŻYWIENIA?

P.G.: Żeby spróbował i podporządkował się. Niech traktuje to poważnie, a nie bierze tylko to, co mu pasuje. Bierz całość, wtedy osiągniesz rezultaty. Gorąco polecam współpracę. To program dla ludzi, którzy chcą coś osiągnąć. Jeśli od pewnego czasu miotasz się, nie masz wiedzy lub nie wiesz, jak ją zastosować, to polecam. Ja jestem najlepszym przykładem. Chociaż wcześniej wiele lat chodziłem na bardzo dobrą siłownię, to postępowałem według tego, co usłyszałem od innych. Po prostu amatorka. Jeżeli chcesz osiągnąć wyniki lub nawet jakikolwiek postęp, to musisz nawiązać współpracę z profesjonalistą. Zarówno trening, dieta jak i suplementacja zostaną indywidualnie dostosowane.

MBT: Jakie masz teraz plany?

P.G.: Staram się trzymać tego, czego się nauczyłem i nadal chcę ćwiczyć siłowo.

MBT: Powodzenia!


„Potrzebujesz pomocy trenera przy wprowadzaniu skutecznych zmian?
Zapisz się na listę VIP do programów na 2016 rok
>>> KLIK <<<
Niezależnie, jaką drogę wybierzesz, zastosowanie wskazówek
SZTUKI ŻYWIENIA I TRENINGU pomoże Ci rozwiązać problem.