programy transformacji

trenerski program nauki skutecznych nawyków

nowe programy transformacji 2016
…………………………………………………………………………………………………..

Czujesz, że potrzebujesz dokonać zmian raz na całe życie? Jeśli interesuje Cię współpraca z trenerem SZTUKI ŻYWIENIA, zapisz się na listę oczekujących, ponieważ w tym momencie trwają nabory na 2016, a pula miejsc szybko się wyczerpuje. Napisz również kilka słów o sobie: co Cię motywuje? Co chcesz osiągnąć? Którym programem jesteś zainteresowana/y?


Indywidualny coaching to trzon działalności SZTUKI ŻYWIENIA. Fundamentem naszych programów są badania naukowe, współpraca z najlepszymi ekspertami oraz doświadczenie wyniesione ze współpracy ze sportowcami, rekreacyjnie ćwiczącymi, osobami dopiero podejmującymi aktywność fizyczną czy borykającymi się z problemami zdrowotnymi. SZTUKA ŻYWIENIA to:
  • codzienne wsparcie eksperta,
  • podejmowanie decyzji i codziennych wyborów, które przybliżają Cię do celu,
  • wsparcie osób rozumiejących Twoje potrzeby i mających podobne cele.

Pomagamy osiągnąć wielkie, inspirujące cele. Pomagamy zapracowanym osobom zdrowo i skutecznie osiągnąć szczupłe ciało na całe życie.

Rzeźbimy sylwetkę, o której nie masz śmiałości myśleć. Zmieniamy zdrowie i sprawność, na które już straciłeś nadzieję. Dajemy gwarancję rezultatów po to, byś wykonując proste, codzienne zadania (tylko tyle trzeba zrobić!) mógł wykorzystać swoją ukrytą energię i osiągać cele dzień po dniu. I, co najważniejsze, sprawiamy, że proces budowania nowej sylwetki i zdrowia staje się łatwy, dający radość – pomyślałbyś, że to w ogóle możliwe?

Co więcej, gwarantujemy to wszystko. Jeśli nie będziesz w najlepszej formie swojego życia, zwrócimy koszty programu.

Programy SZTUKI ŻYWIENIA startują tylko parę razy w roku. Ze względu na dbałość o jakość usług ograniczamy liczbę miejsc w programach. Każdy może wybrać formę współpracy, która najbardziej odpowiada jego potrzebom oraz możliwościom czasowym jak i finansowym. Wybierz zaprojektowany dla Ciebie program:


trenerski program nauki skutecznych nawyków
dla kobiet
SKUTECZNE NAWYKI, SZCZUPŁE CIAŁO

Nareszcie sprawdzony program utraty wagi specjalnie dla kobiet. Wyrusz w podróż, by krok po kroku nauczyć się opartej na najnowszych badaniach sztuki żywienia i aktywności, zarezerwowanej dotychczas dla mężczyzn. SZTUKA ŻYWIENIA sprawia, że wszystko to ma zastosowanie w Twoim świecie, świecie kobiet.

Żadnych szybkich porad z kolorowych magazynów. Tutaj uczymy, co działa naprawdę i gwarantujemy rezultaty: rób to, o co Cię prosimy, a jeśli nie będziesz zadowolona ze swojego ciała, oddamy Ci każdą złotówkę. 

Program ten startuje raptem kilka razy w roku, a ilość miejsc jest bardzo ograniczona.Więcej o programie SKUTECZNE NAWYKI, SZCZUPŁE CIAŁO tutaj.trenerski program nauki skutecznych nawyków
dla mężczyzn
SKUTECZNE NAWYKI, SZCZUPŁE I SILNE CIAŁO

Program ukierunkowany na utratę tkanki tłuszczowej. To program trenerski dla mężczyzn, którzy pragną być szczupli i silni jak nigdy wcześniej. Dzięki współpracy z najlepszym trenerem nauczysz się najlepszych strategii żywieniowych, a Twoje ciało przejdzie całkowitą transformację.

Dostaniesz program treningowy, nauczymy Cię jak się odżywiać i będziemy odpowiadać na Twoje pytania i wątpliwości, od których nie mogłeś się uwolnić do tej pory.

Jeśli jesteś mężczyzną pomiędzy 18 a 65 rokiem życia, masz tłuszcz do stracenia, chcesz być szczupły, zdrowy i silny - ten program jest dla Ciebie.

Program startuje raptem kilka razy w roku, a ilość miejsc jest bardzo ograniczona. Więcej o programie SKUTECZNE NAWYKI, SZCZUPŁE I SILNE CIAŁO tutaj.